Córka Michaela Jordana jest lesbijką
Twitter

Córka Michaela Jordana jest lesbijką

Córka Michaela Jordana jest lesbijką
Twitter

W amerykańskim show-biznesie mamy coraz częściej do czynienia z publicznymi coming-outami znanych aktorów, wokalistów czy sportowców. Ostatnio do homoseksualizmu przyznał się Wenthworth Miller, słynny bohater serialu "Skazany na śmierć". Przypomnijmy: Seksowny Wentworth Miller: JESTEM GEJEM!

Temat ten nie omija również dzieci gwiazd. Obecnie w Stanach Zjednoczonych jest głośno z powodu Jasmine Jordan, 20-letniej córki legendarnego koszykarza Michaela Jordana. Dziewczyna z powodu plotek o swojej orientacji miała wiele problemów na uniwersytecie, na którym się uczy i żeby uciąć wszelkie spekulacje i zmierzyć się z problemem zamieściła na portalu społecznościowym zdjęcie ze swoją dziewczyną i przyznała się, że jest lesbijką.

Jestem jaka jestem i nie zamierzam się tego wstydzić. Przyszedł czas na ujawnienie prawdy - napisała Jasmin.


A co na to Jordan i pozostała część rodziny? Według relacji amerykańskich mediów Michael w pełni akceptuje swoją córkę, ale nie zdecydował się jeszcze na oficjalny komentarz w tej sprawie.

Jasmin Jordan gratulujemy odwagi i czekamy na kolejne coming outy. Szczególnie w polskim show-biznesie! Zobacz: "Dawid Woliński jest gejem"Galeria zdjęć znanego amerykańskiego piłkarza-geja i jego chłopaka:

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47