Marta Kaczyńska w ciąży?!

Córka Marty Kaczyńskiej przebrała się na Halloween, mimo że jej matka na to nie pozwala!

Marta Kaczyńska w ciąży?!

Ewa Dubieniecka coraz częściej dzieli się swoim życiem prywatnym na Instagramie. Córka Marty Kaczyńskiej jest naprawdę aktywną uczestniczką mediów społecznościowych. Jakiś czas temu opublikowała zdjęcie swojego małego brata, a tym razem podzieliła się swoją propozycją kostiumu na Halloween. Zobacz, jakie przebranie wybrała Ewa...

 

Zobacz: Córka Marty Kaczyńskiej opublikowała zdjęcie swojego brata. Widać do kogo jest podobny?

 

Halloween w wydaniu córki Marty Kaczyńskiej...

Córka Marty Kaczyńskiej zdecydowała się w tym roku przebrać za... wampirzycę. Charakterystyczny mroczny makijaż i tapirowana fryzura sprawiają, że przebranie wygląda naprawdę dobrze. Pod zdjęciem pojawił się komentarz Ewy Dubienieckiej. 

Halloweenowe przyjęcie gotowe. Przyszłam wcześniej

Najwyraźniej halloweenowa stylizacja spodobała się obserwatorkom nastolatki, co doskonale widać po ilości pozytywnych komentarzy dotyczących przebrania. Innego zdania jest chyba matka dziewczyny...

 

Co o Halloween sądzi sama Marta Kaczyńska?

Marta Kaczyńska kilka dni temu opublikowała w magazynie "Sieci" felieton, w którym dosyć jasno wyraziła swoje podejście do Halloween. 

Halloween to święto popychające nowe pokolenia w kierunku mentalności ezoterycznej, magii, atakujące święte i duchowe wartości przez diabelskie inicjacje za pośrednictwem obrazów okultystycznych" – pisze Marta Kaczyńska.

Chyba matka i córka mają inne wyobrażenie na temat Halloween. Podoba Wam się "straszne przebranie" córki Marty Kaczyńskiej?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Halloween party ready, I’m early

Post udostępniony przez E͚W͚A͚ (@ewaaleksandrad)

 

Marta Kaczyńska na swoim ślubie

Marta Kaczyńska wyszła za mąż

Więcej na temat Marta Kaczyńska Halloween
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44