Barwy Szczęścia, nowa bohaterka Celina Barwy Szczęścia, nowa bohaterka Celina Barwy Szczęścia, nowa bohaterka Celina Barwy Szczęścia, odcinki 1890-1894 - emisja 3-7 września opis
Barwy Szczęścia, nowa bohaterka Celina
Artrama
1/4
Barwy Szczęścia, nowa bohaterka Celina
Artrama

 

Po niespodziewanej decyzji o odejściu z "Barw Szczęścia" Katarzyny Zielińskiej (grała w serialu od samego początku), scenarzyści postanowili wprowadzić do produkcji nowych bohaterów. Do obsady dołączyła właśnie Orina Krajewska - córka Małgorzaty Braunek. Aktorka wcieli się w Celinę - podstępną i bezwzględną kobietę, której lepiej nie wchodzić w drogę.

Kiedy pojawi się na ekranie i komu namiesza w życiu? 

 

Orina Krajewska w "Barwach Szczęścia"!

Aktorka wiąże z rolą olbrzymie nadzieje, bowiem ma świadomość, że serial "Barwy Szczęścia" jest jednym z najpopularniejszych w Polsce, a dzięki świetnym wynikom oglądalności może pochwalić się już 11-letnim stażem! 

Z kim związana będzie nowa bohaterka - Celina? Będzie się działo!

 

Polecamy: TYLKO U NAS! Patryk Pniewski: "Pierwszy raz w życiu zostałem obrzucony pomidorami"! Co się stało?

2/4
Barwy Szczęścia, nowa bohaterka Celina
Artrama


W 1903 odcinku „Barw Szczęścia” Bożena (Marieta Żukowska) zacznie pracę w agencji Be Safe i pozna nową koleżankę - Celinę (w tej roli Orina Krajewska, córka aktorki Małgorzaty Braunek). Dziewczyna szybko okaże się jej wrogiem i już podczas pierwszej akcji zastawi na Stańską pułapkę!

 

3/4
Barwy Szczęścia, nowa bohaterka Celina
Artrama

 

Kim jest Orina Krajewska?

Jest córką słynnej aktorki Małgorzaty Braunek. W ostatnich latach widzowie mogli podziwiać Orinę m.in. w serialu „Bodo”. Wcześniej, razem z matką zagrała w „Domu nad Rozlewiskiem”. Co mówi o sobie?

Na pewno lubię zdecydowaną energię Lwa, mojego znaku zodiaku. Mam jasny stosunek do wielu rzeczy, silną intuicję i generalnie ufam sobie. Myślę, że gdzieś w głębi wiem, czego chcę, co nie znaczy, że na powierzchni nie zdarzają się sztormy – zdradza gwiazda na łamach magazynu „Sens”.

Od śmierci Małgorzaty Braunek, artystka aktywnie działa jako współzałożycielka i prezes Fundacji „Bądź”, która pomaga osobom chorym na raka.

W wywiadzie dla „Wysokich Obcasów” wyznała:

Kiedy człowiek ma tragiczne doświadczenia, może się załamać i zostawić czarną dziurę w sobie. Ale może też przekuć to w coś dobrego. Mamy możliwości, których grzechem byłoby nie wykorzystać. Dlatego chcemy pomóc chorym na nowotwory, a także ich rodzinom, bo kiedy choruje człowiek, chorują też jego bliscy. Im także należą się opieka i pomoc.

Pierwsze odcinki z serialową Celiną do obejrzenia w telewizyjnej dwójce już 21 września!

4/4
Barwy Szczęścia, odcinki 1890-1894 - emisja 3-7 września opis
Artrama

 

Celina to nie jesyna nowa postać w "Barwach szczęścia". Do obsady dołączył niedawno Mateusz Banasiuk. Aktor wciela się w postać Franka, który jest ojcem nienarodzonego jeszcze dziecka Kariny (Divine Kitenge Martyńska). Mężczyzna rzucił dziewczynę, jednak teraz chce wszystko naprawić i stworzyć z nią szczęśliwą rodzinę. Czy ciężarna wybaczy mu błędy z przeszłości?