Kasia Kowalska z córką na festiwalu w Sopocie
EastNews

Córka Kasi Kowalskiej pokazała swoje blizny po zabiegu. To jej pierwszy post po wyjściu ze szpitala!

Kasia Kowalska z córką na festiwalu w Sopocie
EastNews

Ola Kowalska wróciła na Instagram. Od czasu wyjścia ze szpitala dziewczyna udostępniła tylko kilka InstaStory, jednak nie zdecydowała się na żaden wpis. Teraz córka Kasi Kowalskiej postanowiła wrócić do fanów i pokazała swoje blizny po zabiegu. W komentarzach pojawiło się także mnóstwo ciepłych słów dla Oli, na które dziewczyna zareagowała. Zobaczcie. 

Zobacz także: Kasia Kowalska skomentowała stan zdrowia córki Oli: "Była w śpiączce. Już chodzi, mówi, uśmiecha się!"

Ola Kowalska pokazała swoje blizny po zabiegu

Kilka tygodni temu media obiegła niepokojąca informacja dotycząca stanu zdrowia córki Kasi Kowalskiej. Z wideo nagranego przez wokalistkę dowiedzieliśmy się, że Ola przebywa w szpitalu w Anglii i musiała zostać intubowana. Okazało się również, że dziewczyna była utrzymywana w śpiączce farmakologicznej. Wiele osób po publikacji nagrania piosenkarki było przekonanych, że Ola zaraziła się koronawirusem. Później jednak okazało się, że to nie był powód jej hospitalizacji. 

Córka Kasi Kowalskiej spędziła w szpitalu kilka tygodni i na szczęście jej stan zdrowia znacząco się poprawił. Ola wyszła ze szpitala na początku maja i powoli wraca do aktywności w mediach społecznościowych. Na Instagramie właśnie pojawił się jej pierwszy post po ponad dwóch miesiącach przerwy. Pod zdjęciem dziewczyna napisała: 

- Prezentując blizny

Rzeczywiście na zdjęciu można zauważyć ślad po intubacji. W komentarzach pod postem Oli pojawiło się mnóstwo słów wsparcia dla dziewczyny. Fani są również bardzo szczęśliwi, że córka Kasi Kowalskiej czuje się znacznie lepiej i wróciła do aktywności na Instagramie.

- Super :)) widać, że w coraz lepszej formie :)) 

- Tęskniliśmy!!! Jak super, że jesteś

- Super Ola, miło widzieć, że wracasz do zdrowia

- Nareszcie! Queen back! 

- Super, że wróciłaś! - piszą fani 

Ola na niektóre wpisy internautów odpowiedziała jak również zamieściła komentarz:

KOCHAM WAS DZIĘKUJĘ

Cieszymy się, że Ola wraca do zdrowia! Wierzymy, że wszystko co złe jest już za córką Kasi Kowalskiej! 

Instagram

Kasia Kowalska kilka tygodni temu poinformowała, że stan zdrowia jej córki jest bardzo poważny. Na szczęście dziewczyna na początku maja wyszła ze szpitala i widać, że wraca do sił. 

Kasia Kowalska z córką Olą w czarnych spodniach

 

Więcej na temat Kasia Kowalska
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51