Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Kasia Kowalska z córką na festiwalu w Sopocie
EastNews
Newsy

Córka Kasi Kowalskiej pokazała swoje blizny po zabiegu. To jej pierwszy post po wyjściu ze szpitala!

Ola Kowalska, córka Kasi Kowalskiej, pokazała blizny po szpitalu.

Ola Kowalska wróciła na Instagram. Od czasu wyjścia ze szpitala dziewczyna udostępniła tylko kilka InstaStory, jednak nie zdecydowała się na żaden wpis. Teraz córka Kasi Kowalskiej postanowiła wrócić do fanów i pokazała swoje blizny po zabiegu. W komentarzach pojawiło się także mnóstwo ciepłych słów dla Oli, na które dziewczyna zareagowała. Zobaczcie. 

Zobacz także: Kasia Kowalska skomentowała stan zdrowia córki Oli: "Była w śpiączce. Już chodzi, mówi, uśmiecha się!"

Kasia Kowalska i Patrycja Markowska zachwycone nową gwiazdą Polsatu! Dziś pozna go cała Polska

Ola Kowalska pokazała swoje blizny po zabiegu

Kilka tygodni temu media obiegła niepokojąca informacja dotycząca stanu zdrowia córki Kasi Kowalskiej. Z wideo nagranego przez wokalistkę dowiedzieliśmy się, że Ola przebywa w szpitalu w Anglii i musiała zostać intubowana. Okazało się również, że dziewczyna była utrzymywana w śpiączce farmakologicznej. Wiele osób po publikacji nagrania piosenkarki było przekonanych, że Ola zaraziła się koronawirusem. Później jednak okazało się, że to nie był powód jej hospitalizacji. 

Córka Kasi Kowalskiej spędziła w szpitalu kilka tygodni i na szczęście jej stan zdrowia znacząco się poprawił. Ola wyszła ze szpitala na początku maja i powoli wraca do aktywności w mediach społecznościowych. Na Instagramie właśnie pojawił się jej pierwszy post po ponad dwóch miesiącach przerwy. Pod zdjęciem dziewczyna napisała: 

- Prezentując blizny

Rzeczywiście na zdjęciu można zauważyć ślad po intubacji. W komentarzach pod postem Oli pojawiło się mnóstwo słów wsparcia dla dziewczyny. Fani są również bardzo szczęśliwi, że córka Kasi Kowalskiej czuje się znacznie lepiej i wróciła do aktywności na Instagramie.

- Super :)) widać, że w coraz lepszej formie :)) 

- Tęskniliśmy!!! Jak super, że jesteś

- Super Ola, miło widzieć, że wracasz do zdrowia

- Nareszcie! Queen back! 

- Super, że wróciłaś! - piszą fani 

Ola na niektóre wpisy internautów odpowiedziała jak również zamieściła komentarz:

KOCHAM WAS DZIĘKUJĘ

Cieszymy się, że Ola wraca do zdrowia! Wierzymy, że wszystko co złe jest już za córką Kasi Kowalskiej! 

Instagram

Kasia Kowalska kilka tygodni temu poinformowała, że stan zdrowia jej córki jest bardzo poważny. Na szczęście dziewczyna na początku maja wyszła ze szpitala i widać, że wraca do sił. 

Kasia Kowalska z córką Olą w czarnych spodniach

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kasia Kowalska nie ma kontaktu ze szpitalem, w którym leży jej córka. Jaki jest stan zdrowia Oli Kowalskiej?
Newsy
Kasia Kowalska nie może nawiązać kontaktu ze szpitalem! Ola Kowalska nadal jest w śpiączce
Nowe fakty na temat stanu zdrowia Oli Kowalskiej. Córka Kasi Kowalskiej została wprowadzona w stan śpiączki

Tydzień temu Kasia Kowalska poinformowała, że jej córka Ola Kowalska trafiła do szpitala i musiała zostać zaintubowana. Córka piosenkarki trafiła do szpitala prawdopodobnie z powodu koronawirusa. Super Express dotarł do nowych informacji dot. zdrowia Oli Kowalskiej. Jej mama nie ma prawie żadnych wieści na temat córki. Nie może się również skontaktować ze szpitalem w Londynie. Dziennik informuje, że lekarze wprowadzili Olę w stan śpiączki.  Zobacz także:  Córka Kasi Kowalskiej, Ola - czym się zajmuje i dlaczego mieszka w Anglii? Córka Kasi Kowalskiej jest w śpiączce. Nowe informacje na temat stanu zdrowia Oli Kowalskiej  Stan zdrowia Oli Kowalskiej jest poważny. Jak informuje Super Express, córka Katarzyny Kowalskiej od tygodnia nie odzyskała przytomności. Kontakt ze szpitalem również jest utrudniony, ponieważ w poniedziałek Ola została przeniesiona do innej placówki:  Kasia nie może dodzwonić się do szpitala. Ciągle łączy ją z jakąś centralą. Nikt nie odpowiada na jej pytania. Nie ma jak uzyskać informacji o córce. Jest skazana na telefony ze szpitala, które dostaje średnio co dwa dni. Siedzi jak na szpilkach. Żyje tylko nadzieją, że Ola wyzdrowieje. Nic innego jej teraz nie pozostaje - zdradziło Super Expressowi źródło  W Londynie obecny jest chłopak Oli ale ze względów bezpieczeństwa również nie może przebywać w szpitalu. Z całego serca trzymamy kciuki za powrót Oli do zdrowia.  Zobacz także:  Córka Kasi Kowalskiej nadal w szpitalu. Przyjaciel rodziny zdradził, jaki jest jej stan Ola Kowalska od tygodnia przebywa w szpitalu z powodu koronawirusa. Super Express dotarł do informacji, że córkę Katarzyny Kowalskiej wprowadzono w stan śpiączki.  Ola Kowalska przebywa w...

Kasia Kowalska nie ma kontaktu ze szpitalem, w którym leży jej córka. Jaki jest stan zdrowia Oli Kowalskiej?
Newsy
Kasia Kowalska skomentowała stan zdrowia córki Oli: "Była w śpiączce. Już chodzi, mówi, uśmiecha się!"
Kasia Kowalska w rozmowie z mediami zdradziła, jak czuje się jej córka!

Kasia Kowalska w rozmowie z mediami zdradziła, jak czuje się jej córka! Jaki jest stan zdrowia Oli? Zaledwie kilka tygodni temu artystka opublikowała w sieci poruszające nagranie, w którym przyznała, że jej córka trafiła do szpitala. Kasia Kowalska zdradziła wówczas, że Ola została zaintubowana: (...) Dzisiaj dostałam telefon z Anglii ze szpitala, w którym leży moja córka, z pytaniem o zgodę na intubację mojej córki - mówiła zrozpaczona artystka. Wokalistka zwróciła się również z apelem, żeby ograniczyć wychodzenie ze swoich domów - na świecie panował już wtedy koronawirus. Jak dziś czuje się córka Kasi Kowalskiej? Chociaż Kasia Kowalska nigdy nie powiedziała, że jej córka zmaga się z koronawirusem, to chyba zdecydowana większość internautów i mediów właśnie tak zrozumiała przekaz wokalistki. Ostatnio okazało się jednak, że 23-letnia córka gwiazdy być może wcale nie była zakażona groźnym wirusem! Medialne informacje w rozmowie z portalem pudelek.pl zdementował menedżer Kasi Kowalskiej. Z kolei sama wokalistka po głośnym koncercie w Ciechanowie, który odbył się w dniu urodzin Oli, udzieliła krótkiego wywiadu, w którym zdradziła, jaki jest stan zdrowia jej córki! Rozmowa z gwiazdą pojawiła się na kanale CiechTiVi.pl na youtube.com. Moja córka jest w trakcie rehabilitacji, już mówi, chodzi i się uśmiecha, je już sama. Jest po trzech tygodniach wybudzona, bo była w śpiączce, jej stan jest już dobry. Jeszcze wymaga na pewno kilku tygodni, około dwóch miesięcy kiedy jej organizm po prostu wróci do tego, co było sprzed choroby- Kasia Kowalska zdradziła podczas rozmowy z dziennikarzami.  Wokalistka nie ukrywa, że ostatnie tygodnie były dla niej wyjątkowo trudne....

Kasia Kowalska nie ma kontaktu ze szpitalem, w którym leży jej córka. Jaki jest stan zdrowia Oli Kowalskiej?
Newsy
Córka Kasi Kowalskiej nie może zostać przetransportowana do Polski. Lekarze nie wyrażają zgody!
Córka Kasi Kowalskiej nie może zostać przetransportowana do Polski. Lekarze nie wyrażają zgody!

Rodzina Kasi Kowalskiej przeżywa dramat. Ola Kowalska zaraziła się koronawirusem i musiała zostać zaintubowana. Według informacji Super Expressu, córka piosenkarki została przewieziona do innej placówki w Londynie, przez co Katarzyna Kowalska ma utrudniony dostęp do informacji o stanie zdrowia Oli. Piosenkarka starała się o przetransportowanie Oli do Polski. Chęć pomocy wyraziła Dominika Kulczyk, jednak lekarze nie zgadzają się na taki krok ze względu na stan zdrowia dziewczyny.  Zobacz także:  Kasia Kowalska nie może nawiązać kontaktu ze szpitalem! Ola Kowalska nadal jest w śpiączce Stan zdrowia Oli Kowalskiej. Córka Kasi Kowalskiej nie może zostać przetransportowana do Polski  Od dramatycznej informacji przekazanej przez Katarzynę Kowalską na temat Oli minął już tydzień. Według informacji, do których dotarł Super Express, córka wokalistki przebywa w śpiączce i jest podłączona do aparatury. Została przetransportowana do innej placówki w Londynie, skąd Katarzyna Kowalska otrzymuje telefony średnio co dwa dni.  Dziennik informuje, że stan Oli niestety nie ulega poprawie, a Katarzyna Kowalska starała się nawet o przetransportowanie Oli do Polski. Swoją pomoc zaoferowała Dominika Kulczyk oferując swój prywatny samolot,  jednak ten krok okazuje się niemożliwy:  Lekarze w Wielkiej Brytanii powiedzieli stanowcze „nie”. Kasia musiała się z tym pogodzić. I tak jest bardzo wdzięczna Dominice Kulczyk, że próbowała pomóc - zdradza źródło Super Expressu To bardzo ciężki czas dla całej rodziny. Mamy nadzieję, że niedługo stan Oli się poprawi. Trzymamy za to kciuki. Zobacz także:  Córka Kasi Kowalskiej, Ola - czym się zajmuje i dlaczego mieszka w Anglii? Ola Kowalska jest w śpiączce. Katarzyna Kowalska o złym stanie zdrowia córki...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner