Marianna Janczarska o swojej siostrze, Oli

Córka Ewy Błaszczyk, Marianna, komentuje informacje na temat swojej siostry Oli! "Chcielibyśmy, żeby to była prawda"

Marianna Janczarska o swojej siostrze, Oli

Marianna Janczarska, córka Ewy Błaszczyk, zabrała głos w sprawie ostatnich doniesień na temat stanu zdrowia jej siostry, Oli, która miała rzekomo wybudzić się ze śpiączki. Informacje okazały się niestety, nieprawdziwe.  Aktorka skomentowała już doniesienia mediów.. Teraz głos w sprawie zabrała jej druga córka, siostra Oli. Marianna Janczarska na swoim Facebooku zamieściła krótkie oświadczenie w tej sprawie. Jest jej przykro...

Cóż... Powiem tylko w imieniu swoim i bliskich, że chcielibyśmy, żeby to była prawda. Serdeczne podziękowania dla dziennikarza/ dziennikarki, który dorzucił aż tyle od siebie do wypowiedzi Pani doktor z Olsztyna. Przyjmowanie gratulacji w zawiązku z czymś na co sie czeka, a co sie nie stało, to naprawde cudowne uczucie - pisze Marianna Janczarska. 

Przypomnijmy - Ola, córka Ewy Błaszczyk, zapadła w śpiączkę 16 lat temu. W tym roku przeszła eksperymentalną operację, która ma pomóc w jej powrocie do świadomości. Efekty są już widoczne, ale nie ma mowy o całkowitym wybudzeniu. 

 

Zobacz także na Viva.pl: Ewa Błaszczyk o rehabilitacji córki: "Mówię jej „dzień dobry”... I ona wtedy zaczyna szybciej oddychać"

 

Marianna Janczarska zabrała głos w sprawie siostry, Oli. 

Marianna Janczarska o swojej siostrze, Oli

 

Ewa Błaszczyk walczy o to, aby jej córka Ola wybudziła się ze śpiączki. Wyjątkowa rozmowa z aktorką we wrześniowej Urodzie Życia.

Ewa Błaszczyk
Olga Majrowska

Więcej na temat Ewa Błaszczyk
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51