Córka Agnieszki Popielewicz trafiła do szpitala
East News

Córeczka Agnieszki Popielewicz trafiła do szpitala. Gwiazda przeżyła dramatyczne chwile!

Córka Agnieszki Popielewicz trafiła do szpitala
East News

Ostatnie tygodnie były bardzo dramatyczne dla Agnieszki Popielewicz. Okazuje się bowiem, że jej córeczka Marta poważnie zachorowała. Jak donosi magazyn "Na żywo" dziewczynka dosłownie "przelewała się" mamie przez ręce. 2-letnia Marta trafiła do szpitala w Trójmieście, gdzie lekarze próbowali odkryć przyczynę jej stanu zdrowia. Znajoma gwiazdy Polsatu w rozmowie z tygodnikiem zdradziła, że Agnieszka obawiała się, że to ona zaraziła ją wirusem, który mogła przywieźć z wycieczki na Kubę.

- Aga miała straszne wyrzuty sumienia, że mogła narazić swoje dziecko. Przestała się zadręczać dopiero, gdy lekarzom udało się opanować sytuację- przyznaje znajoma Popielewicz.


Okazuje się również, że w trakcie kiedy dziewczynka walczyła o zdrowie Agnieszka Popielewicz musiała poprowadzić wielką imprezę.

- W tym samym czasie Agnieszka prowadziła jedną z imprez i musiała uśmiechać się do kamer ze sceny. W środku zaś drżała ze strachu o Martę.

W trudnych chwilach zrozpaczoną prezenterkę wspierał narzeczony. Grzegorz Hyży na zmianę z Agnieszką czuwali przy Marcie w szpitalu. Na szczęście, lekarzom udało się opanować sytuację. Po tych wydarzeniach prezenterka stwierdziła, że na jakiś czas zrezygnuje z wyjazdów za granicę, aby nie narażać córki na groźne zarazki.

- Jeśli będą mieć parę dni wolnego, spędzą je nad polskim morzem. W naszym klimacie ryzyko złapania groźnej infekcji jest mniejsze. Tu Agnieszka może być spokojniejsza o zdrowie córki.


Miejmy nadzieję, że córeczka Agnieszka Popielewicz wróciła już do pełni sił i zdrowia!

Zobacz na Polki.pl: Popielewicz i Hyży biorą ślub w ten weekend!


Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00