cooltech-itp
East News

Jessica Simpson i Kim Kardashian przytyły w ciąży 30 kg! Wiemy, jak odzyskały figurę i płaski brzuch

cooltech-itp
East News

Ciąże gwiazd nie bez powodu są łakomym kąskiem dla mediów. Cały świat obserwuje ich zmieniającą się figurę, a w szczególności późniejszy powrót do niej. Jak one to robią, że tak szybko udaje im się uzyskać płaski brzuch i ciało sprzed ciąży? Najlepszym przykładem będą Jessica Simpson oraz Kim Kardashian. Obie włożyły wiele wysiłku w to, aby wrócić po ciąży do poprzedniej figury. Chudły po kilkadziesiąt kilogramów w ciągu kilkunastu tygodni! To naprawdę sporo, a przecież skóra ciała nie pozostaje obojętna na takie metamorfozy. Potrzebny jest zabieg, który sprawi, że metamorfoza będzie jeszcze bardziej spektakularna.

Jak Jessica Simpson schudła po ciąży?

Większość osób kojarzy Jessikę Simpson w roli bardzo szczupłej blond piękności z filmu „Diukowie Hazardu”. Gwiazda znana jest jednak ze sporych wahań wagi, przez które trafiała często na okładki kolorowych magazynów. Pięknym, ale trudnym okresem w jej życiu były trzy ciąże - za każdym razem sporo tyła. Pod koniec trzeciej ciąży ważyła już 109 kg, a do tego miała spore problemy z opuchlizną. Fani niepokoili się o jej zdrowie. Wiele osób myśli, że musiała pewnie sporo poświęcić, by zrzucić nawet część nadprogramowych kilogramów. W pół roku schudła aż 45 kg!

W wywiadzie dla „People” przyznała, że to nie było łatwe, ale determinacja pozwoliła jej osiągnąć sukces. Jej sekret? Dużo chodziła, więc podczas spacerów spalała kalorie. Zaczęła się też zdrowo odżywiać. Wyznała, że jej nowym uzależnieniem jest kalafior, którym może zastąpić prawie wszystko w kuchni.

jessica-simpson-przed-i-po-ciazy
East News

Jak Kim Kardashian schudła po ciąży?

Kim Kardashian może pochwalić się figurą, której pożąda wiele kobiet. Klepsydrowy kształt ciała uważany jest za ideał. Mimo że wielokrotnie zarzucano celebrytce chirurgiczne powiększanie pośladków, ostatecznie i tak stała się symbolem seksu. Jak nietrudno się domyślić, ciąże znacząco zmieniły jednak jej ciało. Mimo że w pierwszej przytyła tylko 9 kg, w drugiej waga wskazywała już 30 kg więcej! Jakież zaskoczenie przeżyli jej fani, kiedy okazało się, że niedługo po zakończeniu okresu połogu, jej brzuch był niemal tak płaski, jak przed zajściem w ciążę.

Kim nigdy nie ukrywała, że bardzo zwraca uwagę na to, co je. Dietą i treningami walczyła o każdy kolejny gram mniej na wadze. Efekty szybko przyszły, ale jej plan żywieniowy był bardzo restrykcyjny. Dieta Atkinsa nie należy do najłatwiejszych, ale celebrytka zachwala ją od kilku dobrych lat i wraca do niej za każdym razem, kiedy chce schudnąć.

kim-kardashian-przed-i-po-ciazy
East News

Ciało kobiety bywa zaskakujące i regeneruje się po ciąży w różnym tempie. Nawet sportsmenkom zdarza się wracać do formy o wiele dłużej. Trudno jednak oprzeć się wrażeniu, że tak spektakularne efekty, jak w przypadku Jessiki czy Kim, nie byłyby możliwe bez dodatkowej pomocy. Gwiazdy regularnie korzystają z zabiegów medycyny estetycznej, żeby przyspieszyć metamorfozę po ciąży i szybciej wrócić na czerwony dywan.

Zabieg kriolipolizy sprzętem CoolTech po ciąży

Bezpiecznym i niezwykle skutecznym zabiegiem po ciąży jest kriolipoliza, czyli kontrolowanego schładzania. Zabieg można wykonać na sześć newralgicznych partii ciała, dzięki sześciu dopasowanym do nich głowicom: uda, pośladki, biodra, talia, plecy, brzuch, ramiona oraz podbródek. Każda z głowic ma regulowaną próżnię do schładzania tkanki tłuszczowej w sposób selektywny.

Co ważne - po zabiegu kriolipolizy sprzętem CoolTech nie ma okresu rekonwalescencji! Jest bezinwazyjny, bezpieczny, więc bez obaw można wrócić do obowiązków. Efekty są spektakularne, bo możliwa jest redukcja tkanki tłuszczowej na poziomie 25-45%, co przekłada się w przybliżeniu na 1,5 cm mniej w obwodzie!

Zalecam go przede wszystkim osobom, które pomimo diet i ćwiczeń nie mogą pozbyć się zbędnego tłuszczu z newralgicznych obszarów ciała. Należy jedynie pamiętać, że nie jest to metoda walki z nadwagą czy otyłością - tłumaczy Anna Białecka, kosmetolog.

Jak wygląda zabieg sprzętem CoolTech?

Podczas zabiegu dochodzi do kontrolowanego schłodzenia. Urządzenie pracuje w temperaturze do -8 stopni Celsjusza. Dochodzi do zredukowania cellulitu, ale także wyszczuplenia i wymodelowania problematycznego obszaru. Trudne w eliminacji komórki tłuszczowe ulegają ograniczeniu i zniszczeniu (apoptozie), co przyczynia się do lepszego wyglądu skóry oraz ciała.

Komórki tłuszczowe poddane tak niskiej temperaturze przez 70 minut ulegają degeneracji. Uszkodzone komórki tłuszczowe zostają uwolnione i usunięte z organizmu poprzez układ limfatyczny i naturalne procesy fizjologiczne. Jest to doskonała alternatywa dla odsysania tłuszczu (…) - mówi Anna Białecka, kosmetolog.

cooltech-itp
Mat.prasowe

Jak widać, każda  z nas może delikatnie i bezinwazyjnie pomóc swojej figurze. My jesteśmy zachwyceni tym rozwiązaniem!

Materiał powstał z udziałem marki ITP

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48