East News
1/5
East News

Conchita Wurst już nie jest brunetką z ciemnym zarostem! Wokalistka, która zwyciężyła na Eurowizji w 2014 roku wykonując utwór "Rise Like a Phoenix", zmieniła się nie do poznania. Jak teraz wygląda austriacka drag queen? Czy nadal szokuje? Przekonajcie się na kolejnych slajdach! My zaniemówiliśmy z wrażenia... 

 

Zobacz też: Conchita Wurst przefarbowała włosy na fioletowo?! Zobacz nowy look brodatej wokalistki!

2/5
East News

Kilka dni temu w austriackim Wiedniu odbył się koncert charytatywny związany z bliską jej tematyką wirusa HIV. To właśnie na tym wydarzeniu Conchita po raz pierwszy zaprezentowała się w nowej odsłonie.

 

Zobacz: Conchita Wurst ma HIV! "Mój były chłopak mnie szantażuje"

 

Po długich, czarnych włosach nie ma śladu. Wokalistka zdecydowała się na odważne cięcie i farbowanie. Nie zrezygnowała jednak z zarostu, który też zmienił kolor na blond. 

3/5
East News

Nowy wizerunek "kobiety z brodą" przypadł jej fanom do gustu. Trzeba przyznać, że blond dodał piosenkarce delikatności i lekkości. Teraz tak prezentuje się na scenie. 

Zobacz też: Monika Zamachowska o Conchicie Wurst: To fajny chłopak!

4/5
East News

Conchita nie przestaje zaskakiwać. Podczas charytatywnego show pocałowała na scenie mężczyznę. Widok brodatego pocałunku nie wszystkim mógł się podobać... 

5/5
East News

A Ty jak oceniasz metamorfozę Conchity Wurst? Głosuj w naszej sondzie! 

 

Zobacz koniecznie: Conchita Wurst zostanie uśmiercona. Dlaczego?

Więcej na temat Conchita Wurst