Na dobre i na złe odcinek 622 Na dobre i na złe odcinek 622 Na dobre i na złe odcinek 622 Na dobre i na złe odcinek 622 Na dobre i na złe odcinek 622
Na dobre i na złe odcinek 622
Artrama
1/10
Na dobre i na złe odcinek 622
Artrama

W 622. odcinku "Na dobre i na złe" miłosne perypetie!  I coś dla fanów którym Wiktorii i Adama. Powód? Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) i Adam (Grzegorz Daukszewicz) odnajdą w końcu szczęście... Już dziś - w środę (27 stycznia) doktor Krajewski spakuje walizki i odejdzie z Leśnej Góry - zdecydowany na wyjazd do Bydgoszczy. Wcześniej przyjdzie jednak do pracy na ostatni dyżur… I po to, by ostatni raz stanąć twarzą w twarz ze swoim wrogiem – doktorem Rzepeckim (Ireneusz Czop). Jak zatem zrozumie, że Wiktoria to miłość jego życia?

Zapraszamy na nasze fotostory z odcinka!

 

A dla niecierpliwych zapraszamy już na zwiastun 622 odcinka "Na dobre i na złe" :)

 

 

 
2/10
Na dobre i na złe odcinek 622
Artrama

Tymczasem w szpitalu pojawi się nowy pacjent – nastolatek Miłosz (Maciej Cymorek), którego przywiezie ojciec, zaniepokojony jego agresywnym zachowaniem (w tej roli Marek Włodarczyk, gwiazda seriali „Kryminalni” i „Brzydula”).

3/10
Na dobre i na złe odcinek 622
Artrama

Adam od razu postanowi wezwać psychiatrę. Tomasz uzna jednak, że problemy Miłosza to wynik zaburzeń hormonalnych i wizytę specjalisty odwoła. Obaj lekarze zaczną się ostro kłócić...

A Krajewski, zdenerwowany, oskarży w końcu kolegę o to, że próbował wrobić go w gwałt.
Wiedziałeś, że jestem niewinny... Miałeś dowód, który mógł oczyścić mnie z zarzutów i ukryłeś go celowo, żebym poszedł siedzieć!
4/10
Na dobre i na złe odcinek 622
Artrama
Chwilę później Adam wspomni o Wiktorii – sugerując, że ona również musi poznać prawdę… A Rzepecki o mało nie rzuci się na rywala z pięściami!
Gnoju głupi… ty mi grozisz?! Rozwalasz mi małżeństwo od początku! Włazisz do cudzego gniazda, mącisz… Snujesz się za Wiki… Czego ty chcesz, sukinsynu?! Myślisz, że to romantyczne? Zakazana miłość, tak? Jesteś jak choroba, niszczysz…
To nie ja ją oszukuję!
Proszę bardzo, powiedz prawdę... Idź! Zniszcz wszystko!
5/10
Na dobre i na złe odcinek 622
Artrama

W finale Adam zrezygnuje jednak z zemsty i odda zdjęcie, które zdobył na policji – dowód na to, że Tomasz zastawił na niego pułapkę - jednej z pielęgniarek. Prosząc, by przekazała je właśnie Rzepeckiemu… A sam, tuż przed wyjazdem z Leśnej Góry, wróci na chwilę do hotelu, by pożegnać się z Anetą (Natalia Rybicka). Młody lekarz – gotów zacząć nowe życie - zaprosi nawet dziewczynę na weekend do Bydgoszczy.

6/10
Na dobre i na złe odcinek 622
Artrama

Tymczasem zdjęcie, które zostawił w szpitalu, przez pomyłkę trafi do Wiktorii… Doktor Consalida, widząc fotografię, będzie w szoku. I od razu zażąda od męża wyjaśnień. A Tomasz wyzna w końcu prawdę...

7/10
Na dobre i na złe odcinek 622
Artrama
Tak. To ja zrobiłem to zdjęcie. Tak… chciałem go wrobić w gwałt! Wykorzystałem okazję, bo… chciałem was rozdzielić.
To znaczy…
Zrobiłem to, bo cię kocham!
Chwilę później Wiktoria, wzburzona, wybiegnie ze szpitala.
8/10
Na dobre i na złe odcinek 622
Artrama

Doktor Krajewski – razem z Anetą – przyjedzie za to na dworzec...

To widzimy się w sobotę?
Nie żegnamy się, dobra kobieto...
Tylko nie spotkaj tam jakiejś lepszej!
Z tego co wiem, na oddziale są sami paskudni chirurdzy...
9/10
Na dobre i na złe odcinek 622
Artrama

Adam odwróci się, by wsiąść do pociągu... Jednak nagle się zatrzyma - gdy na peronie, w tłumie pasażerów, zauważy znajomą twarz... A widzowie zobaczą w końcu w serialu miłosny happy end!

10/10
Na dobre i na złe odcinek 622

Ten kto będzie oglądał serial, nie zawiedzie się :) Emisja odcinka numer 622 już dziś, 27 stycznia, punktualnie o 20:45!