Party Stories
Magda Wójcik, zwyciężczyni Big Brothera w zielonym letnim kombinezonie, zdjęcie uliczne
Newsy

Co wiesz o Madzi Wójcik? Sprawdź się w quizie o zwyciężczyni "Big Brothera"

Za nami finał show "Big Brother", który wygrała Magda Wójcik. Program wrócił do telewizji po 11 latach i podbił serca widzów, którzy przez 3 miesiące śledzili losy uczestników programu. Władze stacji TVN7 są zadowolone z wyników oglądalności programu, dlatego już prowadzone są castingi do jesiennej edycji show. Z kolei media rozpisują się na temat związku Magdy i Oleha, którzy poznali się na planie show i zostali parą. Po programie zaczęli spędzać ze sobą więcej czasu i poznawać się na nowo bez kamer. Czy ten związek przetrwa? Tego dowiemy się za jakiś czas, ale obiecujemy, że będziemy informować Was na bieżąco! Dla fanów Madzi mamy niespodziankę - quiz wiedzy na temat zwyciężczyni "Big Brothera". Jak dobrze znacie Madzię? Sprawdźcie!

Zobacz także: Magda Wójcik zmieniła się nie do poznania! Mamy jej zdjęcia z wczesnej młodości

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Magda Wójcik big brother
Eastnews
Newsy
Nie uwierzysz, o co Madzia błagała Wielkiego Brata! Czego jej najbardziej brakowało?

Szósta edycja " Big Brothera " jest już za nami! Odmienioną wersję reality show wygrała Magdalena Wójcik, która w Domu Wielkiego Brata spędziła trzy miesiące. Jak udało jej się wytrzymać m.in. bez social mediów? Okazuje się, że wcale nie było łatwo, ale po opuszczeniu programu uczestniczka szybko wróciła  do dawnych przyzwyczajeń i już opublikowała pierwszy wpis na Instagramie. Ale czego tak naprawdę Magdzie brakowało najbardziej? Okazuje się, że były to bardzo podstawowe rzeczy, z którymi mamy do czynienia na co dzień. Zobaczcie, co Wójcik zdradziła do kamery Party.pl. Zobacz także:  Magda Wójcik wróciła na Instagram! Zobacz jej pierwszy wpis po długiej przerwie. Co napisała?

Magda Wójcik z "Big Brothera" była mężczyzną?
East News
TV-Show
Madzia z "Big Brothera" zmieniła płeć?! Oleh zdradził nam, jaka jest prawda

Media rozgrzała ostatino plotka, jakoby Madzia Wójcik z "Big Brothera" miała być kiedyś... mężczyzną! Te rewelacje podsyciły również słowa samej uczestniczki show TVN7. Madzia, w rozmowie ze swoim chłopakiem wyznała, że była kiedyś... Michałem! A jaka jest prawda? Oleh w rozmowie z Party.pl rozwiał wszelkie wątpliwości i wyjaśnił całą sytuację. Zobaczcie nasze wideo i dowiedzcie się więcej! Oleh i Madzia od kilku tygodni są parą Wierzycie w słowa Oleha na temat Madzi? Zobacz także:  Magda z "Big Brothera" była mężczyzną? Oleh zdradził, jaka jest prawda! Co powiedział o ich związku?

Skandale i wpadki w programie "Big Brother"
East News
Newsy
Jeden z prowadzących żegna się z programem "Big Brother"! Kto odchodzi?

Wielkie zmiany w programie " Big Brother "! W kolejnym sezonie nie zobaczymy jednego z nowych prowadzących, który dołączył do szóstej edycji show. Produkcja jeszcze nie potwierdziła tych doniesień, jednak prezenter postanowił nie czekać na oficjalną informację i sam oznajmił mediom i fanom wiadomość. Kogo nie zobaczymy w kolejnej edycji programu? Spodziewaliście się, że to właśnie ta gwiazda odejdzie? "Big Brother" - kto odchodzi? W połowie marca po 11 latach przerwy powrócił "Big Brother". Szóstą edycję, która zakończyła się w czerwcu prowadzili  Agnieszka Woźniak-Starak , Filip Chajzer, Bartek Jędrzejak i Małgorzata Ohme. Produkcja już zadecydowała o kontynuowaniu reality show i właśnie trwają castingi do nowego sezonu w Domu Wielkiego Brata. Wiadomo już, że "Big Brother" na antenę TVN7 powróci już jesienią. Kto wystąpi w kolejnej edycji? Jeszcze nie jest znane ani jedno nazwisko, ale wiadomo już, że niestety w siódmym sezonie nie zobaczymy jednego z prowadzących. Kto postanowił rozstać się z programem? Zobacz także:   Czy Madzia i Oleh z "Big Brothera" są jeszcze razem? Jak się okazuje w następnym sezonie nie zobaczymy Bartka Jędrzejaka ! Dziennikarz o swoim odejściu poinformował na Instagramie. wdając się w rozmowę z fanem. Na Wielkiej Arenie zastąpi go Filip Chajzer. Ale kto zastąpi Bartka?  Rozpoczynam inny projekt. "Big Brother" druga edycja już z Filipem Chajzerem - odpisał Jędrzejak fanowi zapytany o to, czy będzie w 7. edycji. Stacja TVN7 nie potwierdziła jeszcze tych informacji. Czy wciąż szukają zastępstwa za pogodynka? Mamy nadzieję, że długo nie będą trzymać nas w niepewności!  Kto wygrał "Big Brothera"?  Szóstą edycję programu wygrała...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner