Anna Mucha i Jakub Wons
Fleszstyle

Co połączyło Annę Muchę z Jakubem Wonsem. Wiemy, jakie mają plany! "Traktują tę relację poważnie"

Anna Mucha i Jakub Wons
Fleszstyle

Udała jej się rzecz, wydawałoby się, niemożliwa w show-biznesie. Przez niemal rok Anna Mucha skutecznie ukrywała swój związek z Jakubem Wonsem – 38-letnim aktorem, reżyserem i producentem teatralnym, sy- nem aktora Grzegorza Wonsa. I tak pewnie byłoby nadal, gdyby nie paparazzi, którzy na początku czerwca przyłapali zakochanych w jednym z modnych warszawskich lokali. Para opuściła go, trzymając się za ręce. Choć zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości, że Anna i Jakub nie są jedynie przyjaciółmi, sami zainteresowani wciąż oficjalnie nie potwierdzili, że są razem.

Nie komentuję życia prywatnego – ucina aktorka, pytana o nowy związek.

Jak donosi „Party”, wkrótce Mucha i Wons będą spędzać razem jeszcze więcej czasu – już nie tylko w domu, lecz także w... pracy! W jakim wspólnym projekcie zobaczymy zakochanych?

Jak długo Anna Mucha spotyka się z Jakubem Wonsem?

O tym, że gwiazda znów jest zakochana, zaczęło się mówić w kwietniu. Media donosiły, że nowym partnerem aktorki jest tajemniczy biznesmen z Warszawy, z którym gwiazda umawia się od dwóch miesięcy. Para miała nawet widywać się z Marcelem Sorą i jego nową partnerką!

Ania jest inteligentną i seksowną dziewczyną, więc budzi zainteresowanie wielu mężczyzn. Spotyka się z kimś, ale na pewno nie chodzi na podwójne randki. Kim jest jej partner? To na razie chce zachować w tajemnicy - zdradziła wówczas znajoma Muchy.

Dziś już wiadomo, że serce gwiazdy zdobył jej kolega Jakub Wons, a ich związek trwa już niemal rok. Aktorzy poznali się cztery lata temu, grali w sztuce „Letni dzień”. W 2017 roku po raz pierwszy paparazzi sfotografowali parę na kolacji w Katowicach, na której świętowali sukces spektaklu. Na kolejnych zdjęciach, zrobionych we wrześniu ubiegłego roku, Anna i Jakub spacerowali po gdyńskiej plaży i bulwarze pod rękę. Wtedy jednak nikt nie przypuszczał, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Mucha i Wons nie afiszowali się ze swoim uczuciem, ale też specjalnie się nie ukrywali. Z ustaleń "Party" wynika, że żaden paparazzi ich po prostu nie złapał!

Kuba często odbierał Anię choćby z nagrań „Dance Dance Dance”, ale nikt ich nie sfotografował. Gdy prasa pisała, że Mucha spotyka się z Wojewódzkim, żartowaliśmy, że w sumie niewiele się pomylili, bo to też Kuba W. – śmieją się znajomi pary.

Znajomi pary przyznają, że Mucha i Wons tworzą zgrany związek. O Jakubie mówią w samych superlatywach. Twierdzą też, że Ania i jej partner są ze sobą szczęśliwi.

Kuba jest bardzo otwartym i błyskotliwym facetem. Fajnie się z Anią uzupełniają. Widać, że oboje traktują tę relację poważnie – mówią.

Wons jest stałym gościem w domu Muchy i świetnie dogaduje się z jej dziećmi. Niebawem, gdy teatry zaczną normalnie pracować, zakochani będą spędzać więcej czasu razem. Powód? Jakub dołączył do obsady spektaklu „Przygoda z ogrodnikiem”, w którym jego ukochana gra jedną z głównych ról.

Czy wkrótce para zamieszka razem? Przeczytasz w nowym "Party".

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na okładce Party

Anna Mucha i Jakub Wons będą razem pracować.

Anna Mucha i Jakub Wons są parą

 

Więcej na temat Anna Mucha
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08