Ryszard Rynkowski podczas wywiadu w Dzień dobry TVN
Eastnews

Wiemy, co grozi Ryszardowi Rynkowskiemu za noszenie broni po spożyciu alkoholu!

Ryszard Rynkowski podczas wywiadu w Dzień dobry TVN
Eastnews

Ryszard Rynkowski zapłaci 5 tysięcy złotych za noszenie broni będąc pod wpływem alkoholu? Nie milkną echa afery z udziałem piosenkarza, który pod wpływem alkoholu groził, że popełni samobójstwo. Słynny muzyk został aresztowany i spędził kilka godzin w szpitalu psychiatrycznych w Świeciu. Ryszard Rynkowski wrócił szybko do domu, a w mediach pojawiły się informacje, że piosenkarz chciał odebrać sobie życie, ponieważ boi się o swoją karierę.

Chciał się zabić, bo nie ma tylu koncertów, ile by chciał - pisał Fakt.

Wiemy już, że prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie nielegalnego posiadania amunicji. Teraz, jak informuje Super Express, Ryszardowi Rynkowskiemu grozi również kara grzywny w wysokości 5 tysięcy złotych.

Prowadzimy postępowanie w sprawie o wykroczenie. Zgodnie z prawem (art. 51 Ustawy o broni i amunicji): kto nosi broń, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu, podlega karze aresztu lub grzywny - powiedziała st. asp. Agnieszka Łukaszewska z brodnickiej policji.

Niewykluczone, że muzyk straci również pozwolenie na broń. Waszym zdaniem 5 tysięcy złotych to duża czy mała kara za noszenie broni pod wpływem alkoholu?

 

Zobacz także: Korwin Piotrowska o sprawie Rynkowskiego: "Wstydem jest opowiadanie żenujących banialuk"

 

Ryszard Rynkowski zapłaci 5 tysięcy złotych?

Ryszard Rynkowski
ONS

Policja prowadzi śledztwo w sprawie incydentu z udziałem piosenkarza.

Ryszard Rynkowski na Festiwalu w Opolu

Więcej na temat Ryszard Rynkowski
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30