AKPA

Co Doda myśli o Nergalu jako jurorze?

AKPA
Wszystkich zaskoczył fakt, że do tej pory undergroundowy Adam Darski zgodził się wziąć udział w komercyjnym programie. Jak widać jego decyzja by zostać jurorem w "The Voice of Poland" zaskoczyła również jego byłą partnerkę.

Doda nie kryje zaskoczenia takiej decyzji, ale nadal utrzymuje to, co powiedziała kilka miesięcy temu, czyli, że Adam aktualnie jest innym człowiekiem.

- Adam bardzo się zmienił, dlatego nie jestem w stanie wypowiadać się na temat jego nowych posunięć -
wyznała Doda na łamach SHOW. - To człowiek, jakiego nie dane mi było poznać. Gdy się w sobie zakochiwaliśmy, był kimś zupełnie innym. Choroba musiała go zmienić. Od momentu, gdy odzyskał zdrowie, dochodzą do mnie różne mniej i bardziej dziwne informacje na jego temat. Cóż, przeszedł wielką metamorfozę, a czas pokaże, czy wyjdzie mu ona na korzyść, czy nie.

Nergal ma jednak na ten temat inne zdanie. Twierdzi, że to dla niego nowe, wspaniałe doświadczenie.

- Uznałem, że warto spróbować czegoś nowego. Dla mnie olbrzymią wartością w życiu jest doświadczenie i nauka, która z niego płynie. Nie wiem, jak skończy się ta przygoda, ale co z tego wyniosę, to moje. Wcześniej rozważyłem wszystkie za i przeciw. Porozmawiałem z chłopakami z zespołu i najbliższymi przyjaciółmi, których zdanie jest dla mnie szalenie istotne. Dostałem z ich strony spore wsparcie.  - wyznał Nergal.

A Wy, co sądzicie? Wyjdzie mu to na dobre?

pijavka

Więcej na temat Doda Nergal
Przeładuj

Z kim Sylwia i Mikołaj utrzymują kontakt po "Love Island"?

zobacz 00:58