Marta Kaczyńska w czarnym płaszczu

Co dalej z rozwodem Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego? Sensacyjne doniesienia tabloidu

Marta Kaczyńska w czarnym płaszczu

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki już się nie rozwodzą! Jak podaje fakt.pl, według biura rzecznika Sądu Okręgowego w Gdańsku, sprawa rozwodowa tych dwojga została umorzona. Czy to może oznaczać, że jedna z najsłynniejszych par polityki wróci do siebie? 

W związku z faktem, że przez rok od momentu zawieszenia sprawy, żadna ze stron nie wniosła o jej podjęcie, decyzją Sądu Okręgowego w Gdańsku została ona umorzona.  A o to czy państwo Dubienieccy będą ostatecznie chcieli się rozwieść proszę zapytać zainteresowanych. Mogę jedynie potwierdzić, że w chwili obecnej sprawa rozwodowa się nie toczy - mówi Faktowi pracownik biura rzecznik Sądu Okręgowego w Gdańsku. 

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki jednak się nie rozwiodą?

O rozwodzie Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego mówiła cała Polska. To biznesman złożył pozew rozwodowy. Od trzech lat małżeństwo jest w separacji. Dodatkowo w ub. roku Marcin Dubieniecki trafił do aresztu śledczego z zarzutami prania brudnych pieniędzy, działania w grupie przestępczej odraz wyłudzania pieniędzy państwowych. 

Czy jest możliwe, że córka prezydenta Lecha Kaczyńskiego i jej ciągle jeszcze małżonek znów mogą być razem? Jak myślicie?

 

Zobacz: Kaczyńska wstrzymuje rozwód nie bez powodu. Zdradziła swoje obawy​

 

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki jednak się nie rozwodzą?

Marcin Dubieniecki i Marta Kaczyńska - kontrowersje
ONS

 

Marta Kaczyńska

Beata Fido, Marta Kaczyńska, Jacek Kurski
EastNew

Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27