Przyczyny wypadku na trasie S8 w Warszawie
East News
Newsy

Co było przyczyną tragedii autobusu w Warszawie? Są nowe informacje w sprawie kierowcy!

Przyczyny wypadku autobusu w Warszawie. Jakie są przyczyny wypadku busa w Warszawie?

Znane są nowe doniesienia na temat przyczyn wypadku autobusu na trasie S8 w Warszawie. Pojazdem podróżowało około 40 osób, śmierć poniosła jedna, a 17 w stanie ciężkim zostało przetransportowanych do czterech warszawskich szpitali. 

Nie podano jeszcze oficjalnych informacji dotyczących przyczyny tragedii, ale w mediach pojawiły się nowe doniesienia. Co doprowadziło do tragedii autobusu, który spadł na Wisłostradę? 

Zobacz także: Przerażający wypadek w Warszawie! Autobus spadł z mostu na Wisłostradę. 1 osoba nie żyje, 4 w stanie ciężkim

Co tak naprawdę stało się w escape roomie w Koszalinie?!

Wypadek autobusu w Warszawie - przyczyny tragedii 

Do dramatycznego zdarzenia doszło 25 czerwca ok. godz. 12:30. Autobus przegubowy przewożący pasażerów w kierunku Żoliborza przebił barierki na wiadukcie i zawisł pomiędzy trasą S8 a Wisłostradą. W wyniku zderzenia przełamał się w pół a jego przednia część spadła z wysokości ok. pięciu metrów. 

Na miejscu wypadku pojawił się Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy, który podczas konferencji przekazał pierwsze informacje o prawdopodobnej przyczynie zdarzenia: 

Wiemy, że kierowca jest młody i prawdopodobnie zasłabł – powiedział dodając, że pojazd był sprawny i zakupiony zaledwie rok temu.

Ustalono również, że kierowca był trzeźwy i nie przekroczył ośmiogodzinnego czasu pracy. 

Świadek zdarzenia, kierowca taksówki, która jechała na bocznym pasie za autobusem, zeznał, że według niego nie było to zasłabnięcie a zagapienie kierowcy, który w ostatniej chwili próbował zareagować.  Z kolei brat jednego z poszkodowanych pasażerów również w rozmowie z TVN 24 powiedział, że kierowca był spóźniony i jechał ok. 80 km/h: 

Podobno zasłabł ze stresu i wpasował się w te barierki. Trochę jechał i w sumie widać. Ile musiał jechać, żeby barierkę strącić? 

RMF FM dotarło do informacji, że przyczyną tragedii mogła okazać się wysoka gorączka kierowcy: 

39 stopni gorączki miał kierowca autobusu, który przebił barierki i spadł z wiaduktu na trasie S8 w Warszawie

RMF FM poinformowało również, że zrobiono kierowcy badania na obecność substancji psychoaktywnych ale wyniki jeszcze nie są znane. 

Reporterzy Radia Zet informują nieoficjalnie: 

Kierowca autobusu 186 z czwartkowego wypadku w Warszawie był pod wpływem amfetaminy. Znaleziono przy nim woreczek z tym narkotykiem. 

Wciąż czekamy na oficjalny komunikat w sprawie przyczyn wypadku. 

Wśród poszkodowanych osób przewiezionych do szpitala nie ma zagrożenia życia. Mogą mieć natomiast obrażenia wielonarządowe. 

Zobacz także: Warszawa. Autobus spadł z mostu na Wisłostradę. Znamy nowe szczegóły tragicznego wypadku: kierowca, ofiary, akcja ratunkowa

Nowe doniesienia na temat przyczyn wypadku autobusu na trasie S8 w Warszawie. 

East News

Nie podano jeszcze oficjalnych przyczyn tragedii ale jest mnóstwo zeznań świadków zdarzenia. 

Wypadek. Autobus spadł z mostu Grota w Warszawie. Spadł na Wisłostradę
EastNews

Zobacz także
Weronika Książkiewicz rozmawia przez telefon komórkowy

Weronika Książkiewicz miała wypadek samochodowy! Jak się czuje? W sieci pojawiło się nagranie z aktorką

Beata z Love Island w kostiumie kąpielowym

Beata z "Love Island" miała wypadek samochodowy! W sieci pojawiło się nagranie ze szpitala! 

 

Tragedia w Warszawie. Wypadek autobusu na autostradzie S8. Spadł na Wisłostradę. Świadek o przyczynie tragedii
East News
Newsy
Tragiczny wypadek autobusu w Warszawie. Świadek dokładnie opisuje moment wypadku!
Tragiczny wypadek autobusu w Warszawie. Świadek dokładnie opisuje moment wypadku!

W Warszawie doszło do tragicznego wypadku autobusu na trasie S8. Autobus z podróżującymi spadł z wiaduktu na Wisłostradę. Na miejscu od kilku godzin pracują policja, straż i pogotowie. Jak podaje Polsat News, był to praktycznie nowy autobus, linii 186. Podróżowało nim ok. 40 osób. Jest jedna ofiara śmiertelna.  Kierowca autobusu po wypadku był przytomny i w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala. Przyczyny tragedii są wyjaśniane. W rozmowie z TVN 24 kierowca taksówki podróżujący pasem obok opisał moment wypadku. Co widział?  Zobacz także:  Przerażający wypadek w Warszawie! Autobus spadł z mostu na Wisłostradę. 1 osoba nie żyje, 4 w stanie ciężkim Autobus spadł z mostu na Wisłostradę. Jaka była przyczyna wypadku? Zeznanie świadka  To jedna z największych tragedii komunikacyjnych w Warszawie. W wypadku na trasie S8 zginęła jedna osoba. 23 innych pasażerów zostało rannych. TVN 24 dotarł do kierowcy taksówki, który był na miejscu zdarzenia w chwili tragedii. Mężczyzna widział moment, w którym doszło do wypadku:   Byłem 10 metrów za autobusem na bocznym pasie, wiec widziałam jak kierowca gwałtownie skręcił w lewo i miał głowę w górę. (...) Moim zdaniem kierowca się zagapił, zajął czymś innym i w ostatniej chwili się zorientował. Moim zdaniem było to zagapienie - mówił w rozmowie z TVN 24 Robert Sobolewski, kierowca taksówki i świadek zdarzenia.  Nie są to jednak potwierdzone informacje. Rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkom. Sylwester Marczak. z kolei poinformował, że najbardziej prawdopodobną przyczyną jest zasłabnięcie kierowcy. Oficjalne informacje w sprawie przyczyny tragedii mają zostać podane do wiadomości publicznej jeszcze dzisiaj.  Zobacz także:  Warszawa. Autobus spadł z mostu...

Tragedia w Warszawie. Wypadek autobusu na autostradzie S8. Spadł na Wisłostradę. Świadek o przyczynie tragedii
East News
Newsy
Jest nagranie z tragicznego wypadku autobusu w Warszawie! Mrozi krew w żyłach
Nagranie z wypadku autobusu w Warszawie. Autobus spadł z wiaduktu - jest nagranie z wypadku w Warszawie na YouTubie!

W czwartek 25 czerwca doszło do tragicznego wypadku z udziałem autobusu komunikacji miejskiej, którym podróżowało 40 osób. Niestety, jedna osoba zginęła, a ponad 20 zostało rannych. W dalszym ciągu wyjaśniane są przyczyny tej tragedii. W serwisie Youtube pojawiło się nagranie, na którym dokładnie widać moment wypadku. Zobaczcie.  Zobacz także:  Warszawa. Autobus spadł z mostu na Wisłostradę. Znamy nowe szczegóły tragicznego wypadku: kierowca, ofiary, akcja ratunkowa Jest nagranie z momentu tragicznego wypadku autobusu w Warszawie  W czwartek 25 czerwca tuż przed godziną 13, służby ratunkowe zostały poinformowane o tragicznym wypadku z udziałem autobusu komunikacji miejskiej.  Autobus linii 186, jadący w kierunku Szczęśliwic, spadł z wiaduktu trasy S8 na Wisłostradę. Przyczyny wypadku są w dalszym ciągu ustalane przez policję. Nie ma jeszcze pewności, dlaczego kierowca wjechał wprost na barierki mostu.  Jak podał w rozmowie z Polsat News wojewoda mazowiecki, kierowca był trzeźwy.  Z całą pewnością kierowca nie był pod wpływem alkoholu. [...] Kierowca jest przytomny. Jest mu udzielana pomoc. Jest jednak za wcześnie, aby mówić o dokładnych przyczynach wypadku - powiedział w rozmowie z Polsat News Konstanty Radziwiłł tuż po wypadku.  W sieci pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć moment wypadku. Widzimy na nim, że autobus wjeżdża wprost na barierki, jego przód gwałtownie się podnosi i nagle zaczyna spadać w dół na Wisłostradę. Z nieoficjalnych informacji wynika, że nie było widać żadnych oznak hamowania, ani gwałtownych reakcji kierowcy. Poniżej nagranie z momentu wypadku. Na ten moment nie pojawiły się jeszcze oficjalne informacje dotyczące przyczyn takiego zachowania kierowcy. Wczoraj po godzinie 14:30 stołeczna policja...

Warszawa. Autobus spadł z mostu na Wisłostradę. Znamy nowe szczegóły tragicznego wypadku: kierowca, ofiary, akcja ratunkowa
EastNews
Newsy
Szokujące informacje dotyczące kierowcy autobusu! W chwili wypadku był pod wpływem narkotyków? Są wyniki testów! 
Co doprowadziło do tragicznego wypadku autobusu na trasie S8 w Warszawie? Czy kierowca, który kierował autobusem był pod wpływem narkotyków?

Co doprowadziło do tragicznego wypadku autobusu na trasie S8 w Warszawie? Czy kierowca, który kierował autobusem był pod wpływem narkotyków? Mężczyźnie zrobiono badania na obecność substancji psychoaktywnych, a teraz prokuratura poinformowała o wynikach testu! Okazuje się, że kierowca autobusu był pod wpływem amfetaminy! To jednak nie koniec- media dotarły do innych szokujących informacji. Kierowca autobusu w przeszłości stracił prawo jazdy Jak informuje tvn24.pl prokuratura potwierdziła, że przeprowadzone badania potwierdziły, że kierowca autobusu linii 186 znajdował się pod wpływem narkotyków. Mężczyzna usłyszał już dwa zarzuty- posiadania narkotyków oraz spowodowania katastrofy w ruchu lądowym. Za posiadanie narkotyków kierowcy autobusu grozi do trzech lat więzienia, a za spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym nawet do dwunastu lat więzienia. Prokurator złożył już wniosek o tymczasowy areszt mężczyzny.  Dziennikarze portalu tvn24.pl dotarli również do infomacji o przeszłości mężczyzny. Według medialnych doniesień mężczyzna cztery lata temu miał zabrane prawo jazdy za przekroczenie punktów karnych. Gdy odzyskał prawo jazdy, zatrudnił się w firmie świadczącej usługi transportowe dla Warszawy- czytamy na tvn24.pl. Według źródła portalu mężczyzna jest zatrudniony w zewnętrznej firmie, która świadczy usługi w Warszawie.  Jest to dla nas szok i trudno nam uwierzyć, że taka sytuacja, taka tragedia miała miejsce. Mogę jedynie powtórzyć, że to pierwszy taki przypadek w naszej spółce- w rozmowie z tvn24 komentowała rzeczniczka prasowa firmy, w której jest zatrudniony kierowca autobusu.  Przypominamy, że w wyniku wypadku zginęła jedna osoba, a 17 trafiło do szpitala.  Zobacz także:   Warszawa. Autobus spadł z mostu na...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner