Agnieszka Radwańska w białej sukience
East News
TYLKO U NAS

Co po "Tańcu z gwiazdami"? Wiemy, jakie plany ma Agnieszka Radwańska!

Agnieszka Radwańska w białej sukience
East News

Po zakończeniu kariery sportowej, Agnieszka Radwańska jest zasypywana propozycjami reklamowymi, show-biznesowymi, a także... sportowymi. Jednak nasza najlepsza tenisistka w historii ma już konkretne plany na nadchodzące miesiące. Jak ustalił magazyn "Party", chociaż Agnieszka bardzo dobrze wspomina swój występ w "Tańcu z Gwiazdami", nie zmierza kontynuować kariery w show-biznesie.

Aga teraz zniknie i pojawi się publicznie dopiero w maju, na swoim benefisie w Katowicach – mówi „Party” znajoma Radwańskiej.

Wielkie tenisowe święto

Radwańska zakończyła karierę w listopadzie ubiegłego roku. Nie potrafiła dłużej zmagać się z dotkliwą kontuzją stopy. Agnieszka postanowiła wycofać się z zawodowego sportu i zająć biznesem. Niedawno razem z mężem Dawidem Celtem, otworzyła luksusowy hotel w Krakowie. W niedługim czasie planuje otworzyć kolejne. Ale na razie, Agnieszkę czeka inne wydarzenie: wielki pożegnalny mecz na, którym pojawią się jej przyjaciółki z kortów: Angelika Kerber i Karolina Wozniacki.

Więcej przeczytacie w nowym "Party".

Anna Mucha na okładce Party

Anna Mucha na okładce magazynu "Party"
Party.pl

Agnieszkę Radwańską czeka pożegnalny mecz

Zobacz także: Agnieszka Radwańska szczerze oceniła umiejętności taneczne Justyny Żyły! Takich słów się nie spodziewaliśmy!

Więcej na temat Agnieszka Radwańska Dawid Celt
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43