Agnieszka Woźniak-Starak twierdzi, że w okresie świątecznym czeka ją wiele imprez i wydarzeń. Już teraz przygotowuje się więc do Bożego Narodzenia. Upominki dla najbliższych zaczęła kupować już pod koniec listopada! Czy to wcześnie?

(...) panie w sklepie były zdziwione, że to już na gwiazdkę – mówi dziennikarka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Ale co kupiła Piotrowi Woźniakowi-Starakowi? Tego Agnieszka nie chciała zdradzić! W końcu to zrozumiałe, bo prezent musi być koniecznie niespodzianką! ;)

 

Zobacz też: Piotr Woźniak-Starak wyprodukuje nowy serial w TVN-ie! Pomogła mu w tym Agnieszka?

 

Agnieszka Woźniak-Starak jest zakupoholiczką?

Dziennikarka nie uważa się za zakupoholiczkę, twierdzi jednak, że są rzeczy, które uwielbia kupować. Są to przede wszystkim elementy garderoby, zwłaszcza buty. Ostatnio gwiazda polubiła obuwie sportowe, kupuje więc głównie trampki.

Dużo ćwiczę, w ogóle lubię wygodne buty, najrzadziej kupuję szpilki i buty na obcasie, bo w nich najmniej chodzę i szczerze mówiąc, rzadko kupuję rzeczy, które się mało nosi – mówi Agnieszka Woźniak-Starak.

Gwiazda TVN twierdzi, że robiąc zakupy odzieżowe, zazwyczaj zachowuje rozsądek. Kupuje głównie rzeczy, które będą jej często służyć.

 

A wy tak jak Agnieszka macie już kupione prezenty na święta? Jeśli nie, czas najwyższy! Zobaczcie, co można kupić swoim bliskim! Przedstawiamy nasze propozycje!

 

Zobacz: Świąteczny prezent kup na WYPRZEDAŻY! Pomysły na upominki z H&M dla niej, dla niego i dla dziecka

 

Agnieszka Woźniak-Starak kupiła już prezenty! Dla Piotra też!

Agnieszka Woźniak Starak z mężem na rozdaniu Europejskich Nagród Filmowych 2016