Agnieszka Radwańska na Stadionie Narodowym gra w tenisa
East News

Co Agnieszka Radwańska będzie robiła na sportowej "emeryturze"? Znamy plany naszej najlepszej tenisistki!

Agnieszka Radwańska na Stadionie Narodowym gra w tenisa
East News

 

Ogłoszenie zakończenia kariery naszej najlepszej tenisistki - Agnieszki Radwańskiej - dla wielu kibiców było szokiem. Ale Agnieszka nie mogła już walczyć z wciąż powracającymi kontuzjami.

"Nie jestem już w stanie zmobilizować swojego organizmu do jeszcze większej eksploatacji” - mówiła Radwańska w wywiadach.

Po zakończeniu kariery, Agnieszka może wreszcie poświęcić się temu, co lubi. A kocha przede wszystkim podróże.

- Może teraz poświęcić się wyłącznie pasjom. Przez wiele lat gry na najwyższym poziomie zarobiła wystarczająco dużo, żeby nie martwić się o przyszłość - mówi "Fleszowi" Marek Furjan, dziennikarz Eurosportu, zajmujący się tenisem.

Na razie trwają przygotowania do jej pożegnalnej imprezy, później Aga wyrusza na dłuższe wakacje. Nad organizacją imprezy i pożegnalnego meczu, czuwa mąż Agnieszki, tenisista i trener, Dawid Celt. A co będzie robiła później?

Niemal codziennie dostaje propozycje biznesowe, show-biznesowe i sportowe, ale na razie musi odpocząć. Na pewno będzie rozwijać swój biznes hotelarski AGA Tenis Apartmens (dziesięć luksusowych apartamentów na wynajem w Krakowie). Na kolejne pomysły na pewno przyjdzie czas - mówi "Fleszowi", członek ekipy Radwańskiej.

Więcej przeczytacie w nowym "Fleszu".

 

Agnieszka Radwańska przegrała z kontuzjami

Agnieszka Radwańska promuje swoją książkę w Krakowie

Więcej na temat Agnieszka Radwańska Dawid Celt
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53