Cleo wystąpi na festiwalu w Opolu?
Facebook

Cleo planuje wystapić na festiwalu w Opolu? "Nie jestem tam dla pana Kurskiego..."

Cleo wystąpi na festiwalu w Opolu?
Facebook

Cleo zamierza wystąpić na festiwalu w Opolu? Piosenkarka skomentowała zamieszanie, jakie powstało wokół słynnej muzycznej imprezy. Gwiazda zdradziła, czy gdyby pojawiło się zaproszenie ze strony Telewizji Publicznej, to zdecydowałaby się zaśpiewać podczas festiwalu. Cleo w rozmowie z Faktem przyznała, że w czerwcu, kiedy miał się odbyć festiwal w Opolu ze względu na swoje koncerty nie miała czasu na pojawienie się w amfiteatrze. Czy teraz, kiedy impreza zaplanowana jest na wrzesień zgodzi się wystąpić?

Cleo o festiwalu w Opolu

Po tym, jak władze Opola i Telewizji Publicznej podpisały porozumienie wszyscy zastanawiają się, kto zdecyduje się wystąpić na festiwalu we wrześniu. "Fakt" zapytał Cleo wprost, czy gdyby Jacek Kurski zaproponował jej udział w imprezie, to czy przyjęłaby zaproszenie? 

Nie jestem tam dla pana Kurskiego, tylko dla moich słuchaczy. Oczywiście rozumiem wszystkie kwestie i sprzeciwy, które się pojawiły, ale ja cały czas myślę sobie, że jestem dla muzyki. Więc jeśli gdziekolwiek się pojawię, to nie dla konkretnej osoby, tylko dla słuchaczy- przyznała Cleo. Przykre jest to, że w miejscu, gdzie celebruje się muzykę, dzieją się takie rzeczy. Przykre, że powstają takie konflikty. Natomiast ja trzymam mocno kciuki za to, żeby się to wszystko wyprostowało.

Myślicie, że Cleo wystąpi na festiwalu w Opolu? 

Zobacz także: TYLKO U NAS! Krzysztof Krawczyk zastąpi Marylę Rodowicz na festiwalu w Opolu? Mamy jego wypowiedź!

Cleo skomentowała zamieszanie dotyczące festiwalu w Opolu.

Cleo na Polsat SuperHit Festiwal

Piosenkarka wystąpi na muzycznej imprezie?

Cleo - Eurowizja

 

Więcej na temat Cleo Opole
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30