Cleo Coca-Cola
Mat. prasowe

Cleo o swoim nowym klipie: "Oddaję w ręce fanów kawałek mojego życia". Już jest świąteczna piosenka Coca-Cola 2017! [WIDEO]

Cleo Coca-Cola
Mat. prasowe
 
To już tradycja, że każdego roku Coca-Cola zaprasza innego polskiego wykonawcę do wykonania przeboju "Coraz bliżej Święta". Kiedyś śpiewała go Kasia Kowalska, dwa lata temu Margaret, a w 2017 r. – ona: piękna Słowianka Cleo.
 
W ciągu tygodnia od premiery w Youtube na kanale Coca-Cola Polska świąteczną piosenkę Cleo obejrzało ponad pół miliona osób!
 
 
 

– Cieszę się bardzo, że w tym roku Coca-Cola zaprosiła mnie do muzycznej współpracy. Doskonale znałam świąteczny hit marki, zanim jeszcze rozpoczęłam pracę nad wersją autorską. Ten przebój jest po prostu integralną częścią oczekiwania na Święta – mówi wokalistka.

 
Cleo Coca-Cola
Mat. prasowe
 
Cleo dodaje też: – Starałam się wnieść dużo elementów typowych dla mojego stylu śpiewania. Cieszę się, że również w warstwie wizualno-narracyjnej oddajemy w ręce fanów niebanalną historię: kawałek mojego przedświątecznego życia.
 
 
Cleo Coca-Cola
Mat. prasowe
W teledysku do przeboju marki Coca-Cola, Cleo przypomina Helenę, piękną ukochaną Skrzetuskiego z "Ogniem i mieczem"  Andrzeja Wajdy.
 
 
"Coraz bliżej Święta" to polska wersja piosenki "Wonderful Dream" amerykańskiej wokalistki Melanie Thornton. W teledysku do swojej wersji Cleo zamieściła specjalnie dla swoich fanów autentyczne sceny ze swojego życia: rodzinne, wielopokoleniowe przygotowania do Świąt.
 
Poza Cleo w teledysku wystąpili znani youtuberzy: Aleksandra Żuraw, reZigiusz czy Blowek. Nie mniejszą bohaterką klipu jest butelka z napojem Coca-Cola z etykietką, na której jest hasztag #dziękuję. Ten motyw podkreśla przesłanie całego utworu, żeby w bożonarodzeniowym okresie nie zapomnieć o wdzięczności wobec najbliższych.
 
Materiał powstał we współpracy z marką Coca-Cola.

Więcej na temat Cleo Coca-Cola Boże Narodzenie
Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10