Cleo

Czy Cleo zrobi karierę bez Donatana?

Cleo

Przez dwa lata Cleo tworzyła z Donatanem najpopularnieszy duet w Polsce. Ich piosenka "My Słowianie"  doczekała się 56 milionów odsłon na youtubie.  Debiutancka płyta Hiper/Chimera  już dwa dni przed premierą uzyskała status złotej, a w styczniu 2015 roku sprzedaż albumu przekroczyła liczbę 60 tysięcy i  otrzymała certyfikat podwójnej platyny.  

Oprócz tego zdobyli  dwie Super Jedynki i fanów w całej Europie, którzy docenili ich  występ w Konkursie Piosenki Eurowizji. Potem oboje postanowili  iść swoją drogą i zawodowo pożegnać się . Teraz  Cleo trenuje do "Tańca z Gwiazdami" i nagrywa nową płytę. Ale czy  bez Donatana ma szansę zrobić karierę w Polsce. I czy faktycznie producent  zniknął z jej życia?

Dwutygodnik „Flesz" zapytał o to m.in. DJ-a Adamusa: "Cleo jest utalentowana, to nie podlega żadnym wątpliwościom. Jednak sam głos nie wystarczy. Potrzebny jest dobry i silny menadżer. Donatan taką rolę spełniał. Nie wiem, czy bez niego zajdzie jeszcze dalej.  Jedno jest pewne Cleo nie jest dziewczyną, która pojawiła się znikąd. Ona wiele lat pracowała na taki sukces - przekonuje DJ Adamus.

Więcej o Cleo i jej szansach na karierę w najnowszym numerze dwutygodnika "Flesz".


Zobacz: Cleo schudła! Czy to przez ostre treningi do „Tańca z Gwiazdami”?

 

Cleo i Donatan podczas drugiego dnia festiwalu w Opolu 2015

Eska Music Awards 2015 - Cleo na scenie

Więcej na temat Donatan Cleo
Przeładuj

Julia Wieniawa i Viki Gabor są w tej samej wytwórni! Rywalizują ze sobą?

zobacz 01:34