Cleo w sukience w wiśnie
ONS

Cleo zapytała fanów, jaki ma kupić samochód. Postawiła tylko jeden warunek!

Cleo w sukience w wiśnie
ONS

Cleo zamieściła nietypowy wpis na swoim profilu na Facebooku! Gwiazda chciałaby kupić sobie samochód i w tym celu, poprosiła swoich fanów o radę, na jaki powinna się zdecydować. Postawiła jednak ważny warunek...

Cleo kupuje samochód. Jaki?

Po tym, jak Cleo odpadła z "Tańca z Gwiazdmi", pojawiały się spekulacje na temat dalszych planów gwiazdy. Okazuje się, że wokalistka ma obecnie bardzo przyziemne marzenia! Wyznała, że choć ma prawo jazdy już od kilku lat, to jeszcze nigdy nie miała swojego własnego samochodu. Chciałaby kupić sobie auto, które będzie do niej pasować. O pomoc w wyborze poprosiła swoich wielbicieli. Zaznaczyła jednak, że samochód nie może być drogi:

Dojrzałam do tego żeby sprawić sobie jakiś samochód! Mam prawo jazdy od 5 lat, ale jeszcze nigdy nie miałam auta. Jak myślicie jaki samochód będzie do mnie pasował? Wskazówka - nie potrzebuje drogiego auta, jestem praktyczna i do samochodu podchodzę użytkowo - napisała Cleo.

Jak myślcie, na jakie auto zdecyduje się gwiazda? Sportowe, terenowe, a może zwyczajne miejskie i ekonomiczne?

 

Cleo o samochodzie

Dojrzałam do tego żeby sprawić sobie jakiś samochód! :P :D Mam prawo jazdy od 5 lat ale jeszcze nigdy nie miałam auta :P Jak myślicie jaki samochód będzie do mnie pasował? :)

Posted by CLEO on 18 listopada 2015

 

Cleo chce kupić sobie samochód. Poprosiła fanów o pomoc w jego wyborze

 

Cleo w czarnej ouchowej kurtce i ogrodniczkach na ulicy

 

Cleo w złotej sukience
WBF

Więcej na temat Cleo
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55