Ola Jordan w ciąży
Instagram

Przez ciążowy brzuszek Ola Jordan nie mogła zmieścić się w sukienkę! Kiedy tancerka rodzi?

Ola Jordan w ciąży
Instagram

Na początku września Ola Jordan potwierdziła krążące od kilku tygodni plotki na temat jej błogosławionego stanu. Tancerka pokazała w sieci zdjęcie z USG i wyznała fanom i mediom, że niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. To właśnie przez ciążę gwiazda zrezygnowała z bycia jurorem w jubileuszowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Ola długo marzyła o powiększeniu rodziny. Wkrótce to marzenie się spełni.

Do tej pory Ola Jordan pokazała wyłącznie jedno zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Dziś do sieci trafiło kolejne. Gwiazda wyznała, że brzuszek jest już tak duży, że nie mogła zmieścić się w jedną ze swoich sukienek, w której zamierzała pójść na wesele! Zobaczcie nowe zdjęcia Oli!

Ola Jordan jest w ciąży 

Ola Jordan wraz z mężem zostali zaproszeni na ślub i wesele przyjaciół. Tancerka wybrała dla siebie piękną kreację, jednak tuż przed uroczystością okazało się, że nie może się w nią zmieścić! Wszystko przez duży ciążowy brzuszek gwiazdy/ Całe szczęście jedna z marek przyszła jej z pomocą i Ola na wesele poszła w pięknej, błękitnej sukni. 

Bardzo dziękuję za uratowanie mnie i wysłanie w ostatniej chwili tej cudownej sukienki, abym mogła ubrać ją na ślub naszych przyjaciół. Niestety nie mogłam zmieścić się w kreację, którą najpierw sobie wybrałam, ponieważ mój brzuszek i piersi są "poza kontrolą". 😂 - napisała Ola w sieci. 

Zobacz także: Ola Jordan ma już naprawdę duży ciążowy brzuszek! Spójrzcie na najnowsze zdjęcie przyszłej mamy

Tancerka nie zdradziła, w którym dokładnie jest tygodniu ciąży, ale z pewnością jest to już półmetek! Zobaczcie, jak Jordan prezentowała się na ślubie przyjaciół. Jak myślicie, czy gwiazda urodzi chłopca czy dziewczynkę?

Ola z mężem 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Beautiful day for @stuharg and @holly_clairfaulkner wedding. Us and the bump 💑

Post udostępniony przez Ola Jordan (@olajordan)

Ola na weselu przyjaciół

 

Więcej na temat Ola Jordan
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43