Ciężarna Anna Mucha uprawia jogę w centrum Warszawy
ONS/fot. www.annamucha.bloog.pl

Ciężarna Mucha ćwiczy jogę w centrum Warszawy: "Foczka czy syrenka?"

Ciężarna Anna Mucha uprawia jogę w centrum Warszawy
ONS/fot. www.annamucha.bloog.pl

Anna Mucha to przykład nowoczesnej i seksownej wersji matki Polki. Śliczna aktorka nie tylko pozostaje aktywna zawodowo, ale staje też w obronie interesu wszystkich matek. Przypomnijmy: Mucha wygrała walkę z dużym koncernem. Polki jej podziękują?

Gwiazda może pochwalić się już całkiem sporym ciążowym brzuszkiem, ale zamierza dbać o formę podczas ciąży i już podjęła w tym kierunku odpowiednie kroki. Jak poinformowała na swoim blogu, zaczęła ćwiczyć jogę, a do notki dołączyła zdjęcie, na którym widzimy ją w dresie trenującą na tle Pałacu Kultury. Dodała też, że taka forma ćwiczeń póki co bardzo się jej podoba.

Czy foczka czy syrenka, a może zgodnie z niektórymi podpowiedziami jednak wieloryb (Greenpeace, gdzie jesteś! przybywaj! ;)) to już zostawiam Wam do oceny... ja w każdym razie zaczęłam ćwiczyć jogę i choć nie zawsze odbywa się to w tak przyjemnej scenerii i pogoda też się skiepściła, to jednak muszę przyznać, że jest miło. bardzo miło. rozciąganie i wzmacnianie... - napisała na www.annamucha.bloog.pl aktorka.


Anna Mucha i jej sesja jogi w centrum Warszawy. Zachęca was do ćwiczeń?

Zobacz: Anna Mucha przez ciążę wpadła w uzależnienie

 

Ciężarna Anna Mucha w niebotycznych szpilkach na zakupach:

Więcej na temat Anna Mucha Anna Mucha w ciąży
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47