ONS

Ciąża służy Skrzyneckiej

ONS

Katarzyna Skrzynecka pojawiła się wczoraj na prezentacji jesiennej ramówki telewizji Polsat Cafe i oczywiście skupiła na sobie największą uwagę fotoreporterów. Nic dziwnego, w końcu po głośnej aferze z "Tańcem z gwiazdami" i nieplanowanej ciąży od tygodni nie schodzi z pierwszych stron gazet. Mimo sporego zmęczenia towarzyszącego jej zamieszania, Katarzyna jest bardzo szczęśliwa.


- Jestem szczęśliwą i silną kobietą. Mam w sobie dużo odwagi, bo obok mnie jest kochający mąż i już wkrótce także dziecko. Ostatnio dużo odpoczywałam pod słońcem w Barcelonie i Grecji. Teraz wracam silniejsza - podsumowała gwiazda w rozmowie z AfterParty.pl.


Jesienią fani Skrzyneckiej będą mogli zobaczyć ją w roli gospodyni programu "Miłość jak z opowieści". Jej goście udowodnią, że prawdziwe uczucie może przytrafić się każdemu. Przykładem będą pary znane ze świata show-biznesu, takie jak: Agata i Marek Kosiarkiewiczowie czy Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Premierowe odcinki startują jeszcze w tym tygodniu.


Stęskniliście się za Katarzyną?


chimera

Więcej na temat Katarzyna Skrzynecka
Przeładuj

Mikołaj z "Love Island" zdradził, że ma wiele propozycji od nieznajomych kobiet. Jak zareagowała Sylwia?

zobacz 01:27