Ciąża Marzeny Sienkiewicz jest zagrożona
ONS

W tym roku w show-biznesie mamy prawdziwy baby boom. W ciągu najbliższych trzech miesięcy na świecie swoje pociechy przywita kilka znanych i lubianych aktorek i telewizyjnych osobowości. Większość gwiazdorskich ciąż przebiega bez większych komplikacji. Małgorzata Socha czy Dorota Gardias z chęcią pojawiają się na salonach z zaokrąglonym brzuszkiem. "Super Express" zauważył, że ostatnio z wizji zniknęła pogodynka TVP2 Marzena Sienkiewicz, która spodziewa się drugiego dziecka. Tabloid zaniepokojony sytuacją skontaktował się z prezenterką i poprosił ją o komentarz.

- Nic strasznego się nie stało. Doktor prowadzący moją ciążę nakazał mi od ubiegłego tygodnia bezwzględne leżenie plackiem - wyznała pogodynka.


Sienkiewicz w rozmowie zdradziła również termin swojego porodu i zapowiedziała szybki powrót do pracy:

- Moja mała pociecha przyjdzie na świat na przełomie lipca i sierpnia. Najprawdopodobniej pod koniec wakacji będzie można mnie już zobaczyć na wizji.


Mamy nadzieję, że poród Marzeny Sienkiewicz przebiegnie bez komplikacji, a drugie dziecko wproawdzi do jej życia wiele radości. Przypomnijmy, że jakiś czas temu media informowały o zagrożonej ciąży Kim Kardashian. Celebrytka sama szkodzi swojej nienarodzonej córeczce. Zobacz: Kardashian nie przestrzega zaleceń lekarzy!

Ciężarna Dorota Gardias na ulicach Warszawy: