Party Stories
Ostatnie chwile Sochy przed porodem
ONS
Newsy

Czy Małgorzata Socha zatrudni nianię?

Aktorka podjęła już decyzję

Polski show-biznes przeżywa w tym roku prawdziwy "baby boom". Jedną z ciężarnych gwiazd jest Małgorzata Socha, której termin porodu zbliża się wielkimi krokami. Przypomnijmy: Socha urządza pokój dla córki

Poród aktorki zaplanowany jest na połowę sierpnia. Jeszcze na początku lipca aktorka bawiła się w z przyjaciółmi w Sopocie, ale wróciła już do Warszawy, aby tutaj spędzić ostatnie dni przed wielkim rozwiązaniem. Jak donosi magazyny "Party", Socha zamierza wychowywać córkę bez pomocy niani.
 

Gosia sama chce zajmować się córką, dlatego nie ma zamiaru zatrudniać żadnej niani. Pomyśli o tym, gdy wróci do pracy. Wie, że może liczyć też na pomoc przyjaciółek, swojej mamy Bożeny oraz Krzyśka - mówi "Party" znajoma gwiazdy.


A jak przebiegają ostatnie chwile przed przyjściem córki na świat? Małgorzata Socha bardzo poważnie podchodzi do tematu i nie próżnuje:


Małgosia jest bardzo przejęta okresem macierzyństwa. Ma już wszystko przygotowane, na wypadek gdyby córka urodziła się przed terminem. Wybrała prywatną klinikę, w której będzie rodzić - dodaje znajoma Sochy.


Przyjście na świat dziecka Małgorzaty Sochy będzie w polskim show-biznesie nie lada wydarzeniem. Czekamy i trzymamy kciuki! :)

Zobacz też galerię zdjęć ciężarnej Sochy na targu z mężem:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Socha o porodzie
Newsy
Małgorzata Socha pierwszy raz o porodzie! Jak się czuje? Kiedy wraca do pracy?
Kto pomaga aktorce?

Małgorzata Socha urodziła swoją drugą córkę Basię w połowie stycznia . Wbrew temu, co wcześniej pisano, nie weźmie jednak trzymiesięcznego urlopu macierzyńskiego. Jak udało się ustalić magazynowi "Party", na plan "Przyjaciółek" wraca już 10 marca! Gdy Małgorzata Socha   będzie pracować na planie hitowego serialu jej córeczką zajmie się niania, była pielęgniarka. Ta sama, która opiekowała się wcześniej pierwszą córką Małgorzaty, Zosią.  Aktorka ma do niej całkowite zaufanie. Będzie mogła spokojnie pracować, wiedząc, że jej córeczka jest w tym czasie pod doskonałą opieką!   Małgorzata Socha wraca do pracy!  A w jakiej formie jest Małgosia po swoim drugim porodzie? Czuję się rewelacyjnie i jestem bardzo szczęśliwa! – mówi „Party” Małgorzata Socha (36).  Małgosia ma teraz już dwie córki. Jak Zosia zareagowała na pojawienie się małej siostry na świecie? Przeczytasz w najnowszym numerze magazynu "Party"!   Zobacz także:  Czy poród boli? Dlaczego rodzenie boli?   O narodzinach Basi poinformował na Instagramie przyjaciel Sochy, Łukasz Jemioł.   Małgorzata Socha urodziła drugą córkę! Więcej - w nowym "Party".

Socha znalazła nianię dla córeczki
ONS
Newsy
Socha znalazła idealną nianię. Kto zajmie się jej córką?
Aktorka dołożyła do poszukiwań wszelkich starań

Małgorzata Socha od dwóch miesięcy jest szczęśliwą mamą małej Zosi. Aktorka powoli kończy swój urlop macierzyński i jeszcze w tym miesiącu powróci na plan serialu "Przyjaciółki", a już 5 grudnia będziemy mogli ją ponownie zobaczyć na deskach Teatru 6. Piętro w spektaklu "Zagraj to jeszcze raz, Sam" u boku Kuby Wojewódzkiego. I tu pojawił się problem. Z kim zostanie dziewczynka, gdy gwiazda będzie w pracy? Zobacz: Teatr Żebrowskiego znalazł zastępstwo dla Sochy Jak dowiedział się "Flesz" Socha zadbała już o wszystko. W końcu znalazła idealną opiekunkę dla swojej córeczki. Osoba, którą wybrała jest bardzo odpowiedzialna i z pewnością zatroszczy się o Zosię jak o własną pociechę. - Małgosia długo szukała niani i w końcu zdecydowała się zatrudnić pielęgniarkę - zdradził magazynowi znajomy Sochy. Aktorka zdecydowała się na opiekunkę, gdyż nie chce niepotrzebnie stresować Zosi zabierając ją na plan "Przyjaciółek". - To niepotrzebne męczenie dziecka. Teraz Gosi spadł kamień z serca, bo wie, że zostawi córkę w dobrych rękach - powiedział informator "Flesza". Warto nadmienić, że Małgorzata Socha do końca roku nie będzie pracowała jeszcze na pełnych obrotach, dzięki czemu cały czas będzie miała sporo czasu dla córeczki. Po nowym roku aktorka powraca na deski teatru z drugim spektaklem, "Edukacja Rity", i pomoc wykwalifikowanej niani z pewnością jej pomoże. Zobacz: Socha idzie z córką do szpitala na badania kontrolne [FOTO] Stylowa Socha bez makijażu buszuje po markowych sklepach:

Karolina Korwin Piotrowska śmieje się z Małgorzaty Sochy
ONS
Newsy
Korwin śmieje się z Sochy: Jaki kraj takie rojal bejbi
Oberwało się też Joannie Przetakiewicz

W show-biznesie baby boom, ale najbardziej wyczekiwany poród już za nami. W ubiegłym tygodniu na świat przyszło pierwsze dziecko Małgorzaty Sochy . O narodzinach małej Zosi poinformowało... Centrum Handlowe Forum na swoim Facebooku. Zobacz: Socha urodziła! Taka sytuacja rozbawiła Karolinę Korwin Piotrowską , która w swoim felietonie dla dzisiejszego "Wprost" skomentowała niecodzienny wpis w portalu społecznościowym: - Małgorzata Socha urodziła polskie royal baby. Jaki kraj, taki rojal. U nas o tym doniosłym fakcie poinformowało na Facebooku... Centrum Handlowe Forum, którego Socha jest ambasadorką. Zapewne przewidziano rabaty, promocję i akcje lojalnościowe. Brawo. 4 dni po porodzie Socha otrzymała prezent od Joanny Przetakiewicz , której marka La Mania zaprojektowała jedyny egzemplarz sukienki dla córki aktorki ( zobacz ). - Cudowności w wersji rojal nigdy dosyć, więc Joanna Przetakiewicz z La Manii zaprojektowała dla małej Zosi sukienkę. Istnieje coś takiego jak pauperyzacja marki. Może Socha i Przetakiewicz powinny o tym poczytać . Na naukę nigdy nie jest za późno. Pewnie, że nie. Zobaczcie poniżej jak projektowanie studiuje we Florencji Joanna Przetakiewicz. Aktualizacja: Joanna Przetakiewicz odpowiedziała Karolinie Korwin Piotrowskiej Joanna Przetakiewicz na studiach we Florencji:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner