Ostatnie chwile Sochy przed porodem
ONS

Czy Małgorzata Socha zatrudni nianię?

Ostatnie chwile Sochy przed porodem
ONS

Polski show-biznes przeżywa w tym roku prawdziwy "baby boom". Jedną z ciężarnych gwiazd jest Małgorzata Socha, której termin porodu zbliża się wielkimi krokami. Przypomnijmy: Socha urządza pokój dla córki

Poród aktorki zaplanowany jest na połowę sierpnia. Jeszcze na początku lipca aktorka bawiła się w z przyjaciółmi w Sopocie, ale wróciła już do Warszawy, aby tutaj spędzić ostatnie dni przed wielkim rozwiązaniem. Jak donosi magazyny "Party", Socha zamierza wychowywać córkę bez pomocy niani.
 

Gosia sama chce zajmować się córką, dlatego nie ma zamiaru zatrudniać żadnej niani. Pomyśli o tym, gdy wróci do pracy. Wie, że może liczyć też na pomoc przyjaciółek, swojej mamy Bożeny oraz Krzyśka - mówi "Party" znajoma gwiazdy.


A jak przebiegają ostatnie chwile przed przyjściem córki na świat? Małgorzata Socha bardzo poważnie podchodzi do tematu i nie próżnuje:


Małgosia jest bardzo przejęta okresem macierzyństwa. Ma już wszystko przygotowane, na wypadek gdyby córka urodziła się przed terminem. Wybrała prywatną klinikę, w której będzie rodzić - dodaje znajoma Sochy.


Przyjście na świat dziecka Małgorzaty Sochy będzie w polskim show-biznesie nie lada wydarzeniem. Czekamy i trzymamy kciuki! :)

Zobacz też galerię zdjęć ciężarnej Sochy na targu z mężem:

Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54