Małgorzata Kożuchowska w ciąży na okładce Party
AFTERPARTY EXCLUSIVE

Ciężarna Kożuchowska na okładce "Party". Gwiazda ma sporo zmartwień

Małgorzata Kożuchowska w ciąży na okładce Party
AFTERPARTY EXCLUSIVE

Już jutro do kiosków w całej Polsce trafi nowy numer "Party". Tym razem na okładce magazynu znalazła się ciężarna Małgorzata Kożuchowska. Gwiazda jest obecnie w mocno zaawansowanej ciąży i oczekuje już przyjścia dziecka na świat, ale w międzyczasie ma inne zmartwienia. Ostatnio pojawiło się w prasie sporo plotek, które miały na celu podważyć jej profesjonalizm i pozycję na rynku. Kto za tym stoi i czemu miałoby to służyć? O tym przeczytacie tylko w "Party".

Zobacz: Ciężarna Kożuchowska skonfliktowana z TVP? Jest oficjalny komentarz

Co jeszcze w numerze? Przebywająca od kilku tygodni w Polsce Joanna Krupa spotkała się ostatnio z Dodą. Okazuje się, że wspólny lunch nie był tylko towarzyską zachcianką, ale obie panie szykują wspólny projekt. Magazyn informuje o szczegółach tego nietypowego przedsięwzięcia.

Zobacz: Krupa zafundowała sobie ulubiony lifting Kardashianki. Pokazała twarz spuchniętą od igieł

W "Party" również zdjęcia z wyjątkowych wakacji Doroty Gardias - pierwszych z córeczką. W roli felietonistki zadebiutuje natomiast Katarzyna Skrzynecka, a fani rodzimych gwiazd znajdą praktyczny poradnik, dzięki któremu będą wiedzieli, gdzie istnieje największa szansa na spotkanie ich idola.

Nowy numer "Party" w sprzedaży już od jutra za jedyne 1,99 zł.

Ciężarna Małgorzata Kożuchowska w Sopocie:

Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04