Magda Waligórska
EastNews

Magdalena Waligórska, czyli słynna Violetka z serialu "Ranczo", mimo ciąży, nie zwalnia tempa. Niedawno wraz z mężem pojawiła się na TeleKamerach, gdzie zachwycała w zwiewnej kreacji, a teraz wzięła udział w Wielkim Teście TVP "Sportowiec stulecia". Jej ciążowe krągłości są coraz wyraźniejsze! 

Nowe zdjęcia Magdy Waligórskiej w ciąży

Magda Waligórska oczekuje na drugie dziecko. Jak podało "Party" tym razem będzie to dziewczynka. 1,5 roku temu aktorka została mamą po raz pierwszy - wówczas na świecie pojawił się jej synek, Piotruś. Niedawno chłopiec zaczął chodzić do żłobka - słynna mama może więc skupić się na pracy, przynajmniej tymczasowo. Jak sama podkreśla, w drugiej ciąży czuje się znakomicie:

Jesteśmy z Mateuszem bardzo szczęśliwi. Na razie czuję się dobrze i mam nadzieję, że tak będzie aż do samego rozwiązania - zdradza Magdalena Waligórska w rozmowie z "Na żywo".

Magdę obecnie możemy oglądać m.in. w serialu "Lombard. Życie pod zastaw", który otrzymał niedawno kolejną TeleKamerę. Ale widzowie wciąż z sentymentem wspominają jej kolorową postać w "Ranczu". Niedawno pojawiły się informacje, że powstanie kolejny sezon tej kultowej produkcji. Chęć zagrania w nim wyrazili m.in. Artur Barciś i Ilona Ostrowska. Cezary Żak zaprzeczył jednak tym informacjom. Z kolei Magda, spytana przez Party.pl o powrót "Rancza", zastrzegła, że nie może zabierać głosu w sprawie. Myślicie, że coś jest na rzeczy? 

 

Magda Waligórska na Wielkim Teście TVP!

Magda Waligórska
EastNews

 

Delikatny makijaż, zwiewna sukienka - to strzał w 10! 

Magda Waligórska
EastNews

 

Zobacz także: Co z "Ranczem"? Niepokojący wpis Cezarego Żaka!

Więcej na temat Magdalena Waligórska