Fakty Chicago
Agnieszka Chylińska jakiś czas temu przeszła ogromną metamorfozę. Z rockowej gwiazdy, która raczej nie przywiązywała zbyt dużej wagi do stylizacji stała się artystką, która coraz chętniej wybiera krótkie sukienki i wysokie szpilki. Większość z was pozytywnie przyjęła nowy wizerunek Chylińskiej. Trudniej było z zagorzałymi fanami Agnieszki z czasów O.N.A.

Kilka dni temu jurorka "Mam talent!" postanowiła zaskoczyć nas jeszcze bardziej i przefarbowała się na blond. Zobacz: Chylińska przefarbowała się na blond. Na łamach Faktu Agnieszka zdradziła co skusiło ją do zmiany koloru włosów.

- Kaprys zmiany koloru włosów był kaprysem 36-letniej mamy, która częściej prasuje dzieciom śpiochy, niż jest gwiazdą. W wirze domowych obowiązków i zajmowania się dziećmi, postanowiłam zrobić coś dla siebie. Chciałam też zobaczyć, jak będę wyglądała w blondzie. Myślę, że jest to też moja prywatna walka z bardzo wąską tożsamością, którą sama sobie zbudowałam w wieku 18 lat. I dzisiaj muszę płacić wysoką cenę za rozszerzanie tożsamości, nie tylko artystycznej, ale też kobiety, która dojrzewa.

Ciekawe czym jeszcze zaskoczy nas Agnieszka Chylińska. Przypomnijmy jak gwiazda wygląda w wersji blond:

Więcej na temat Agnieszka Chylińska