Agnieszka Chylińska napisała trzecią książkę dla dzieci
ONS

Chylińska pokazała okładkę książki. Koniec z przygodami Zezi i Gilera

Agnieszka Chylińska napisała trzecią książkę dla dzieci
ONS

Od pewnego czasu Agnieszka Chylińska zaskakuje wszystkich swoich fanów nie tylko zmianą repertuaru muzycznego, ale również wizerunku. W miniony weekend zszokowała wszystkich w programie "Mam talent" pokazując się w krótkich włosach z czerwoną szminką na ustach. Nowe oblicze swojej koleżanki skomentowała Małgorzata Foremniak. Zobacz: Foremniak: Jak on wygląda?!

Nie da się ukryć, że była wokalistka O.N.A z brzydkiego kaczątka stała się pięknym łabędziem. Niewątpliwie wpływ na tę spektakularną metamorfozę miało macierzyństwo, bo jakby ktoś zapomniał Agnieszka Chylińska jest mamą trójki dzieci. Jurorka nigdy nie ukrywała, że bycie rodzicem to ciężka praca i ma za sobą wiele nieprzespanych nocy. Co ciekawe, wolne chwile zamiast na odsypianie, Chylińska poświęcała na pisanie książek. I to nie o swojej zmianie wizerunkowej ani karierze muzycznej. Na półkach w księgarniach pojawiły się bajki o Zezi i Gilerze autorstwa piosenkarki.

Druga książka była kontynuacją przygód bohaterów, a teraz nadszedł czas na trzecie dzieło. Kolejne bajki noszą tytuł "Labirynt Lukrecji".
Dwie poprzednie były bestsellerem, dlatego wydawnictwo postanowiło wydać jeszcze jedną książkę Chylińskiej:

NOWA KSIĄŻKA JUŻ 5 LISTOPADA 2014 ROKU Po wielkich sukcesach książek Agnieszki Chylińskiej „Zezia i Giler” oraz „Zezia, Giler i Oczak”, czas na nową opowieść…”Labirynt Lukrecji”, czyli tajemniczy labirynt i dziewczynką, która postanowiła przestać mówić. Pięknie ilustrowana baśniowa opowieść o Lukrecji i jej rodzicach mieszkających w starej kamienicy. O jesiennej szarudze i wiosennym ociepleniu, o wyczekiwanych z niecierpliwością zagadkowych kopertach i tęsknocie za szczęściem. Już 9 listopada pierwsze od lat, niepowtarzalne i jedyne spotkanie Z AUTORKĄ. Szczegóły wkrótce…

Może Agnieszka zmieni zawód?

Zobacz: Chylińska zaskoczyła. Napisała książkę!
 
 

Chylińska i Foremniak pokazały nogi:

 

Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04