Maja Sablewska i bloger Modny Tata w restauracji
Newsy

Maja Sablewska dawno nie była tak seksowna! Jak się ubrała na spotkanie z przystojnym blogerem?

Maja Sablewska dawno nie była tak seksowna! Jak się ubrała na spotkanie z przystojnym blogerem?
Gif Górniak
Newsy
Maja Sablewska komentuje kolekcję Edyty Górniak! "Mam nadzieję, że zrobiła to..." WIDEO
Maja Sablewska komentuje kolekcję Edyty Górniak! "Mam nadzieję, że zrobiła to..." WIDEO

Maja Sablewska skomentowała kolekcję ubrań Edyty Górniak. Niedługo na rynku pojawi się linia ubrań zaprojektowanych przez diwę, przy współpracy z nową marką odzieżową - NAOKO.  Stylistka przyznała, że sama jeszcze nie miała okazji przyjrzeć się ubraniom, lecz życzy swojej byłej podopiecznej wszystkiego najlepszego w nowym przedsięwzięciu. Życzę każdej mojej podopiecznej wszystkiego najlepszego i mam nadzieję, że Edyta zrobiła to w zgodzie z sobą. Jeżeli tak, to na pewno to się uda. Chciałabym bardzo, że to była jakby część jednak jej pracy muzycznej - powiedziała Maja Sablewska w wywiadzie dla Party.pl. A co sądzie o romansie między muzyką a modą? Dowiecie się z materiału wideo.   Zobacz też: Edyta Górniak zapowiada nowy rozdział i pokazuje coś bardzo wymownego!   Maja Sablewska skomentowała nową kolekcję ubrań Edyty Górniak. Edyta Górniak zadebiutowała jako projektantka. Będzie sukces?

Maja Sablewska obrażona
TV-Show
Maja Sablewska ujawnia kulisy programu "X Factor"! Dlaczego odeszła?
Maja Sablewska ujawnia kulisy programu "X Factor"! Dlaczego odeszła?

Maja Sablewska ujawnia kulisy programu "X Factor". W wywiadach gwiazda podkreślała wielokrotnie, że atmosfera na planie nie była zbyta fajna, co przyczyniło się do jej odejścia z produkcji. Kuba Wojewódzki nawet na wizji nie oszczędzał Mai Sablewskiej, co i rusz robiąc w jej stronę przytyki. Czesław Mozil mu wtórował, a to niekorzystnie wpływało na efekty wspólnej pracy. Muzyk opisał relacje na planie w swojej książce. Okazało się, że naprawdę nie było różowo. Mozil twierdzi jednak, że to Maja wprowadzała na plan "X Factora" nerwową atmosferę. Podobno często też obrażała się za byle co i nie przypadło jej do gustu, że została opiekunem grupy zespołów.  Teraz Maja Sablewska opowiedziała o kulisach muzycznego show w rozmowie z "Gwiazdami". Co powiedziała? Sprawdziłam się. Wyniki oglądalności mówią same za siebie. Tylko nie odnalazłam się w tym kółku wzajemnej adoracji. Nie zapomnę, jak w luźnej rozmowie z Czesławem i Kubą powiedziałam, że w tym programie trzeba mieć jaja, a Czesław na to: „No największe to masz Ty!” - powiedziała magazynowi "Gwiazdy". Chcielibyście, żeby "X Factor" powrócił na antenę?   Zobacz:  Są wyniki oglądalności programu Mai Sablewskiej w TVN. Hit czy klapa?​ Maja Sablewska ujawnia kulisy "X Factora" Gwiazda nie odnalazła się na planie show?

Maja Sablewska w dżinsowej kamizelce
Newsy
Maja Sablewska rozstała się z Wojtkiem Mazolewskim?! Zamieściła wymowny wpis na Instagramie: "Szkoda życia"
To już koniec?

To już koniec ich związku?! Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski od kilku miesięcy borykali się z problemami i kilka razy zrywali ze sobą. Maja i Wojtek mieli poważny kryzys, a sama Maja ponoć nawet odrzuciła zaręczyny Wojtka. Dlaczego?  Jak pisały media, muzyk na planie filmu "Excentrycy" miał romans z Natalią Rybicką, a informacja o ich krótkim flircie szybko znalazła się w mediach, co bardzo zasmuciło Maję.  Gwiazda postanowiła wówczas zerwać z ukochanym. Potem okazało się, że para wróciła do siebie , ale nie na długo... Teraz Maja wstawiła na Instagram dwa dużo mówiące wpisy. Jedno słowo: ULGA ✌🏻❤️ Dobrego dnia - napisała Maja pod zdjęciem. We wcześniejszym wpisie Maja napisała jeszcze: Wspaniały mężczyzna powiedział mi dziś... "może nie wiem czego chce / ale na pewno wiem czego nie chcę". Ja też wiem czego nie chcę... Szkoda życia. Dzięki Osk ❤️ LoVe - możemy przeczytać na jej Instagramie. Myślicie, że to naprawdę koniec związku Wojtka i Mai? A "ULGA" dotyczy rzeczywiście prawdziwej ulgi po rozstaniu?   Zobacz też:  Maja Sablewska w ultrakrótkiej sukience odsłoniła bardzo szczupłe nogi! Sexy?   Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski nie są już razem?   Maja Sablewska zamieściła na Instagramie wymowny wpis.   Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski wrócili do siebie, a potem znów się rozstali...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner