ONS

Christina jest wrakiem! Zaniedbuje swoje dziecko

ONS

Od jakiegoś czasu amerykańskie media notorycznie krytykują Chritinę Aguilerę. Powód? Gwiazda, która kiedyś była na szczytach notowań Billboard, stacza się coraz niżej. Zamiast nagrywać nowe piosenki, Aguilera wciąż przeżywa rozstanie z mężem, które w "ramach pocieszenia" przegryza kalorycznymi posiłkami i przepija ogromnymi ilościami alkoholu. W efekcie Christina jest coraz bardziej otyła (tak wyglądała na początku lutego: Aguilera jest coraz grubsza), a oglądając jej nowe zdjęcia przecieramy oczy ze zdumienia z zastanowieniem czy to oby na pewno ona.

Kolejne czarne chmury zebrały się nad piosenkarką. Jak donosi amerykańska gazeta "Star", Aguilera jest w coraz gorszym stanie psychicznym. Są dni kiedy gwiazda nie wychodzi nawet z łóżka, ciągle śpi i płacze. Nawet posiłki przegryza pod kołdrą. Znajomi twierdzą, że zamawia ogromne ilości whisky i brandy. Co gorsza, wszystko dzieje się na oczach jej czteroletniego syna Maxa Lirona Bratmana.

- Jej życie zamieniło się w prywatne piekło. Jest wrakiem człowieka, nie daje rady już w niczym. Nawet krzyczy że chce umrzeć - donosi tabloid.

Dodatkowo "Star" zamieściło na okładce zdjęcie wyraźnie wycieńczonej Christiny, które jeszcze bardziej pozwala zobrazować widok z jakim na co dzień spotyka się jej syn. Przykre.


chimera

Więcej na temat Christina Aguilera
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47