Dawid Kwiatkowski w czerwonej bluzie

Wokalistka "The Voice" zastrzelona po koncercie! Pożegnał ją Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski w czerwonej bluzie

Christina Grimmie z "The Voice" została zastrzelona! 22-letnia wokalistka została postrzelona tuż po koncercie, kiedy rozdawała autografy. Dziewczyna znana jest z amerykańskiego programu muzycznego "The Voice". Do tragicznego zdarzenia doszło tuż po jej występie w  Plaza Live Theater w Orlando. Uzbrojony mężczyzna po prostu podszedł do piosenkarki i strzelił. Brat Christiny Grimmie złapał napastnika, ale ten chwilę po postrzale popełnił samobójstwo. Gwiazda "The Voice" od razu została przetransportowana do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Niestety lekarze nie uratowali jej życia. Kim jest mężczyzna, który zabił artystkę? Okazuje się, że napastnik nigdy nie był notowany. W czasie przestępstwa miał przy sobie dwa pistolety, a motywy jego działania nie są znane. Nie wiadomo też, czy zabójca znał ofiarę.

Wokalistka była dopiero na początku swojej muzycznej kariery i wielu ludzi było zachwyconych jej talentem. Okazało się, że nawet w Polsce znajdują się osoby ceniące jej muzyką i wokal. Wśród nich jest między innymi Dawid Kwiatkowski, który pożegnał dziewczynę na swoim profilu na Facebooku:

Była tak zdolna... kibicowałem jej od samego początku, a jak poszła do The Voice, wiedziałem, że stanie się gwiazdą. Wczoraj po koncercie standardowo rozdawała autografy, kiedy poszedł do niej mężczyzna i po nacisnął spust. Walczyła w szpitalu, niestety obrażenia były za duże. Inspirowała mnóstwo ludzi siłą swojego głosu i swoją osobowością, dziś wszystko się skończyło - przed tym, jak miało zacząć się dziać. 

Słyszeliście kiedyś piękny głos Christiny Gimmie?

 

Zobacz: „Robiłem wszystko, co złe”. Czy Dawid Kwiatkowski jest niegrzeczny i dlaczego tatuaż ściągnął od Rihanny?

 

Christina Grimmie w "The Voice"

 

Dawid Kwiatkowski pożegnał Christinę Grimmie na Facebooku

Christina Grimmie została zastrzelona po koncercie!

Christina Grimmie w kombinezonie

Więcej na temat Christina Grimmie
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04