Finał "Hotelu Paradise" - Chris i Marietta z Klaudią El Dursi
Grzegorz Piekarski

"Hotel Paradise": Chris to mężczyzna idealny? Rozpieszcza Mariettę bez okazji! 

Finał "Hotelu Paradise" - Chris i Marietta z Klaudią El Dursi
Grzegorz Piekarski

Miłość Chrisa i Marietty rodziła się na oczach widzów w programie "Hotel Paradise". Początkowo nie wszyscy wierzyli w to uczucie, w końcu zasady show jasno stanowiły, że wszystkie chwyty są dozwolone. Chris i Marietta byli również pierwszymi uczestnikami, którzy na wizji powiedzieli do siebie "kocham Cię", jednak ich uczucie zostało wystawione na próbę, kiedy doszli do finału i musieli zdecydować, czy wybiorą pieniądze czy miłość. Oboje nie mieli pewności, jak zachowa się partner. Uczucie jednak zwyciężyło i jak widać z miesiąca na miesiąc staje się coraz mocniejsze. Chris rozpieszcza swoją ukochaną bez okazji! 

Zobacz także: Marietta i Chris z "Hotelu Paradise" w szczerej rozmowie! To nie była miłość od pierwszego wejrzenia...

Chris z "Hotelu Paradise" obdarowuje Mariettę prezentami bez okazji

Po zakończeniu programu Chris i Marietta zamieszkali razem w Warszawie. Uczestnik przed udziałem w programie na co dzień przebywał w Londynie, jednak ze względu na ukochaną przewartościował swoje życie. Zakochani udowodnili, że uczucie, które pojawiło się na planie reality-show nie było żadną zagrywką, ale na prawdę coś do siebie poczuli. Chris stara się dbać o ukochaną i rozpieszcza ją drobnymi gestami bez okazji. Marietta pochwaliła się pięknym bukietem róż, które dostała od partnera i napisała: 

Jestem totalnie zakochana w byciu rozpieszczaną 😃❤️ kocham Cię 

Ale z niej szczęściara! Internauci gratulują parze ich miłości: 

- Jaka bomba ❤️ Chris postarał się 😍
- Wyglądasz kochana przecudownie w czerwieni 😍💖 Masz wielkie szczęście że jesteś właśnie z Chrisem 😉💕 Życzę Wam duuużo miłości 😊
- Szczęściara :) ❤️
- Super♥️ taki facet to skarb😍 Pozdrawiam Was serdecznie 🤗😘
- Kurcze musi cie bardzo kochać skoro takie śliczne różę dostałaś 💕💕💕😘😘

Piękne uczucie! 

Zobacz także: Chris z "Hotel Paradise" o swojej przemianie w programie! Jak udało mu się porzucić etykietę "cwaniaczka"?

Marietta pokazała prezent, który dostała od Chrisa. Ale on ją rozpieszcza! 

Chris i Marietta są jedyną parą, która zakochała się w sobie na planie "Hotelu Paradise". Nie dość, że wygrali główną nagrodę to również znaleźli miłość! 

Marietta i Chris z "Hotel Paradise"
Instagram

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05