Michael Buble z synem

Rak zniknął! Jak uratowano chorego syna Michaela Buble?

Michael Buble z synem

Na początku listopada ubiegłego roku kanadyjski piosenkarz Michael Buble poinformował fanów o tragedii, która go spotkała. Okazało się, że jego 3-letni syn Noah jest chory na raka

Jesteśmy zdewastowani ostatnią diagnozą naszego starszego syna Noah, który obecnie jest na kuracji w Stanach. Zawsze dużo mówiliśmy o tym, jak ważna jest dla nas rodzina i nasza miłość do dzieci. Luisana i ja zawiesiliśmy nasze działania zawodowe, by  poświęcić jak najwięcej naszego czasu i uwagi temu, by pomóc Noah wydobrzeć. W tym trudnym czasie prosimy tylko o wasze modlitwy i poszanowanie naszej prywatności. Przed nami długa i trudna droga, ale liczymy, że z pomocą rodziny, przyjaciół i fanów na całym świecie, wygramy tę bitwę, jak Bóg da! - napisał wtedy Michael na swoim profilu facebookowym.

Michael Buble odwołał wszystkie koncerty i razem z żoną Luisana Lopilato poświęcili wszystko, żeby leczyć synka. Chemioterapia, którą zastosowano u Noah nie przynosiła skutku, więc zdecydowano się na operację. Leczenie, które zastosowano u starszego syna Michaela Buble Noah przyniosło pozytywny skutek! Chłopiec jest już zdrowy!

Instagram

 

Syn Michaela Buble jest już zdrowy!

O jego stanie poinformowała media jego ciocia Daniela Lopilato za pośrednictwem argentyńskiego dziennikarza Tomasa Dente, który na antenie programu telewizyjnego Nostros przeczytał jej list. "Rak zniknął. Noah wraca do zdrowia i jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi. Jego rodzice wydadzą na ten temat oficjalne oświadczenie w odpowiednim dla nich momencie", przeczytał Dente. Daniela Lopilato, która jest siostrą mamy Noah, Luisany, jest specjalistką od zdrowego odżywiania i czuwa nad tym, by chory chłopiec dobrze się odżywiał. 

 

 

Michael Buble z żoną, Luisaną i synami - Noah i Eliasem.

Instagram

 

Michael Buble z rodziną.

Instagram


 

Więcej na temat dzieci gwiazd Michael Buble
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51