Doda z rodzicami
East News
TYLKO U NAS!

"Na początku roku diagnoza była tragiczna" Doda o zdrowiu swojego taty! Czy pokonał chorobę?

Doda z rodzicami
East News

Na początku roku diagnoza była tragiczna. Teraz, po operacji, tata czuje się już dobrze, przytył siedem kilogramów. Wygląda zdrowo, znów się uśmiecha – mówi „Party” Dorota Rabczewska . Jej ojciec, Paweł Rabczewski, może już być spokojny, ponieważ lekarze analizujący wyniki biopsji zapewnili go, że nowotwór nie jest złośliwy. Spokojniejsza może być też Dorota, która chcąc być blisko chorego taty, zawiesiła na ponad miesiąc działalność artystyczną. Ta decyzja wokalistki nie jest zaskoczeniem. Kiedyś tak samo była zaangażowana w opiekę nad chorym na białaczkę narzeczonym – Adamem „Nergalem” Darskim, a potem mamą – Wandą Rabczewską.  Trzy razy udało się już jej pokonać nowotwór! Rodzina zawsze była dla niej najważniejsza!

"Za każdym razem, kiedy jeździłam do dzieci do szpitala onkologicznego, mój mąż Emil, który jest bardzo wierzący, mówił: „Uuuu, Dodziuńka, ty teraz masz już tyle plusików na górze!”. Myślę, że teraz po prostu wróciła do mnie dobra karma. Dwoje rodziców uratowanych! – mówi Doda.

Teraz Rabczewska wraca już do obowiązków zawodowych, znów koncertuje, a co ciekawe za miesiąc wchodzi do studia, by nagrywać już nowa płytę. 

Zobacz także: Małgorzata Ohme zdradziła kulisy wywiadu z mamą Dody. Jacy naprawdę są jej rodzice?

Doda pozuje w kożuchu i skorzanych szortach na evencie Empiku
East News

Weronika Rosati na okładce Party

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33