Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Córka Przemysława Saleta poważnie chora
Akpa
Newsy

Dramat córki Przemka Salety. Pacuła: Nika nigdy nie wyzdrowieje

Jej mama udzieliła wstrząsającego wywiadu

Córka Przemysława Salety i Ewy Pacuły, Nicole, jako mało dziewczynka poważnie zachorowała. Kilka lat temu potrzebowała przeszczepu nerki. Dawcą został słynny bokser, niestety, organ przestał pracować i potrzebna była kolejna operacja. Przypomnijmy: Saleta o chorobie córki: Musi być w szpitalu trzy razy w tygodniu

Życie Nicole nie jest proste. Była żona sportowca, Ewa Pacuła, opowiedziała o nim w rozmowie z Galą. Choć małżonkowie kilka lat temu rozwiedli się, choroba córki ponownie ich zbliżyła do siebie. Prezenterka będzie do końca życia wdzięczna bokserowi, że narażając swoje życie, uratował życie Nicole:

Choroba dziecka zbliża. Tym bardziej kiedy dzieją się tak przerażające sytuacje jak wtedy, gdy zdrowy mężczyzna kładzie się na stół operacyjny, żeby oddać dziecku nerkę, i o mało nie umiera. Przemek dla córki ryzykował życie. Przez kilka dni próbowano go wybudzić, a on nie podejmował czynności życiowych. To była naprawdę dramatyczna sytuacja. Przyzwyczailiśmy się do tej sytuacji, żyjemy z chorobą Nicole już tyle lat... Nika nigdy nie wyzdrowieje. Jej organizm zawsze, wcześniej czy później, nerkę odrzuci. Takie jest życie mojego dziecka. - mówi

Pacuła przyznaje również, że Nicole nie ma szans na pełne wyzdrowienie. Organizm dziewczyny prędzej czy później odrzuca nową nerkę. Córka Przemysława nigdy się jednak nie poddaje:

Jest bardzo dojrzała. Ma spokojny charakter, nigdy nie zadaje pytań: "Dlaczego ja? Dlaczego mnie to spotkało?". Nie skarży się, że coś ją boli. Studiuje japonistykę. Dodatkowo uczy się też teraz chińskiego. Mnóstwo wysiłku wkłada w naukę dziwnych znaków, dla mnie to czarna magia  - przekonuje


Trzymamy kciuki za Nicole i życzymy dużo zdrowia.

Zobacz: Dziki Zachód w Top Model. Mamy całą sesję z Przemkiem Saletą
Ewa Pacuła z rodziną:
 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ewa Pacuła walczy o życie córki
Newsy
Ewa Pacuła walczy o życie córki! Odda nerkę córce Nicole: "Potwierdzam, będę dawcą"
Jest nadzieja!

Trwa dramat córki Przemysława Salety - 22-letniej Nicole Salety. Jej mama, dziennikarka Ewa Pacuła, w rozmowie z "Faktem" przyznała, że odda nerkę swojej córce. Obie panie już przygotowują się do kolejnej operacji.    Ewa Pacuła odda nerkę córce! Nicole Saleta choruje od małego. W 2007 roku przeszła pierwszy przeszczep nerki - wówczas dawcą był jej ojciec, Przemysław Saleta. Niestety, 6 lat po przeszczepie okazało się, że nerka nie przyjęła się dobrze. Ewa Pacuła miała oddać organ już w 2013 roku, jednak była wówczas w ciąży. Teraz w końcu może to zrobić: Potwierdzam. Obie przygotowujemy się do operacji. Będę dawcą – powiedziała "Faktowi" Ewa Pacuła. Gwiazda opowiedziała również o chorobie swojej córki: Nicole co drugi dzień jest dializowana. Jedzie do szpitala na 5:30 rano, a dializa trwa cztery godziny. Później musi udać się na zajęcia na uczelni i wraca do domu późnym wieczorem. Jest bardzo dzielna i jestem z niej strasznie dumna - mówi dziennikarka.  Trzymamy kciuki za zdrowie Nicole!   Zobacz także:  Dramat córki Przemka Salety. Pacuła: Nika nigdy nie wyzdrowieje   Nicole Saleta walczy o życie.   Ewa Pacuła odda nerkę córce.

Nicole Saleta
EastNews
Newsy
"Drugi przeszczep nerki mojej córki nie udał się" Wstrząsające wyznanie Ewy Pacuły! Jaki jest stan Nicole Salety?

  Zaledwie kilka miesięcy temu media informowały o drugim przeszczepie córki Przemysława Salety i Ewy Pacuły . Okazało się wówczas, że po 11 latach od pierwszej operacji, Nicole Saleta przeszła kolejną transplantację. Niestety, teraz mama Nicole poinformowała,  że przeszczepiona nerka nie przyjęła się. Ewa Pacuła w rozmowie z Wideoportalem opowiedziała o stanie zdrowia swojej córki.    Jak czuje się Nicole Saleta? Ewa Pacuła w najnowszym wywiadzie opowiedziała o dramacie swojej córki. Gwiazda przyznała, że Nicole czuje się dobrze, ale przechodzi teraz dializy. Specjaliści próbują dowiedzieć się, dlaczego organizm córki Przemysława Salety i Ewy Pacuły odrzuca przeszczepiony organ - wtedy Nicole będzie mogła przejść kolejną operację.  Drugi przeszczep nerki mojej córki nie udał się. Po pół roku nerka poszła do kosza. Sprawa jest skomplikowana, a Nicole wróciła na dializy. Czuje się dobrze. Będziemy dążyć do kolejnego przeszczepu-Ewa Pacuła przyznała w rozmowie z Wideoportalem.  Córce Przemysława Salety i Ewy Pacuły życzymy więc dużo zdrowia i trzymamy kciuki, żeby trzecia transplantacja zakończyła się sukcesem!   Zobacz także:  Dramat córki Przemka Salety. Pacuła: Nika nigdy nie wyzdrowieje   Drugi przeszczep nerki u Nicole Salety nie przyjął się. Ewa Pacuła przyznała, że jej córka musi przechodzić dializy.

Nicole Saleta nie będzie miała przeszczepu? Stan zdrowia pogarsza się
Newsy
Córka Przemka Salety i Ewy Pacuły czuje się coraz gorzej?! Są problemy z przeszczepem Nicole!

Nicole Saleta, córka Przemysława Salety i Ewy Pacuły, czuje się coraz gorzej? Takie smutne informacje podaje "Twoje Imperium". Tabloid podaje, że przeszczep nerki oddala się, ponieważ wyniki badań Ewy Pacuły, która zdecydowała się oddać nerkę córce, nie są zadowalające! 22-letnia Nicole żyje, ale ma coraz mniej sił...   Dramat córki Przemka Salety trwa! Nicole Saleta przeszła pierwszy przeszczep nerki już 9 lat temu. Dawcą był jej tata, Przemysław. Niestety, nerka nie pracuje prawidłowo. Dlatego też Ewa Pacuła, mama Nicole, postanowiła zostać dawcą. Jakiś czas temu poddała się specjalistycznym badaniom, a jak dowiedziało się "Twoje Imperium" ich wyniki budzą wątpliwości, czy przeszczep się uda: Wizja rodzinnego przeszczepu oddala się. Wciąż piętrzą się problemy. Cała rodzina jest przygnębiona, bo dziewczyna czuje się coraz gorzej. Ostatnio dwa razy była hospitalizowana, kompletnie opada z sił. Żyje od dializy do dializy. Jest tym wszystkim bardzo zmęczona. Naprawdę nie jest dobrze - mówi informator gazety. Trzymamy kciuki za zdrowie Nicole!   Zobacz także: Dramat córki Przemka Salety. Pacuła: Nika nigdy nie wyzdrowieje   Nicole Saleta z mamą, Ewą.   Przemysław Saleta z córką, Nicole.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner