Agata Młynarska w szarym sweterku Agata Młynarska o chorobie Agata Młynarska Agata Młynarska Agata Młynarska pokazała zdjęcia ze szpitala
Agata Młynarska w szarym sweterku
1/5
Agata Młynarska w szarym sweterku

 

Agata Młynarska od dawna cierpi na chorobę Leśniowskiego-Crohna. Przypadłość ta objawia się bardzo silnymi stanami zapalnymi jelit i całego układu pokarmowego. Przez to Agata Młynarska często trafia do szpitala. Dziennikarka nie ukrywa swojej choroby i dzieli się z fanami informacjami o swoim stanie zdrowia. Ostatnio przyznała, że atak choroby może jej się zdarzyć w każdej chwili i ciężko go przewidzieć.

To jest choroba, z którą jestem za pan brat. Tylko nigdy się nie zna dnia ani godziny. Jelita to wciąż wielka zagadka dla lekarzy... - powiedziała Agata Młynarska.

Ostatnio Agata Młynarska postanowiła poprosić swoich fanów o pomoc w związku z chorobą. Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, co napisała na swoim profilu na Instagramie.

 

Zobacz: Agata Młynarska o swojej chorobie: "Ból brzucha był nie do wytrzymania!" Dawno nie miała tak silnego nawrotu!

2/5
Agata Młynarska o chorobie

 

Jakiś czas temu Agata Młynarska miała kolejny atak choroby i trafiła do szpitala, niepokojąc tym swoich fanów. Dziennikarka przyznała wtedy na Instagramie, że lekarze nie wiedzą, dlaczego jej stan nagle się pogorszył.

Moja choroba ma własne życie. Nie zbadano dlaczego pojawiają się tak silne jej zaostrzenia. Bo przecież było tak dobrze i nagle... walka o życie

Wtedy jednak się nie spodziewała, że będzie zmuszona prosić swoich fanów o pomoc!

 

Zobacz:  Agata Młynarska pokazała kolejne zdjęcie ze szpitala! Jak się czuje?

3/5
Agata Młynarska
Instagram

 

Okazało się, że Agata Młynarska nigdzie nie mogła znaleźć leku, który pozwala jej funkcjonować! Poprosiła więc swoich fanów o wsparcie i wiadomość, gdzie można nabyć ten lek.

Entocort- lek, bez którego my, chorzy na nieswoiste zapalenia jelit, w stanach ostrych, nie możemy funkcjonować, nie możemy też przerwać kuracji, bo jest to steryd.Niestety NIE MA go w aptekach i w hurtowni. Nagle przepadł, nie ma zamienników. Szukam go od kilku dni. W aptekach dostaję informację, że lek „wcięło”, nie ma i już. Trzeba czekać... Czy macie może pomysł jak go zdobyć? Może znacie zaprzyjaźnione apteki, które mogą go jeszcze mieć przez przypadek??? Będę wdzięczna za pomoc

 

 

4/5
Agata Młynarska
Instagram

 

Agata Młynarska nie kryła swojego oburzenia w związku z sytuacją.

Wstrzymam się od stosownego komentarza na ten temat bo słowa, które cisną się na usta zaprowadziły by mnie pod sąd.  No halo! Hej Wy tam na stołkach wysoko!!! Zróbcie z tym coś! Zajmijcie się tym co ważne! - napisała.

 

Zobacz: Agata Młynarska wydała za mąż swoją córkę! Jak wam się podoba suknia ślubna Sylwii? 

5/5
Agata Młynarska pokazała zdjęcia ze szpitala

 

Na szczęście Agata Młynarska mogła liczyć na swoich fanów i znajomych, którzy natychmiast jej pomogli. 

Dziękuję za natychmiastowy odzew w sprawie leku!!!! Jesteście niesamowci. Za chwilę dostanę przesyłkę:) - napisała.

Mamy nadzieję, że Agata Młynarska nie będzie musiała się już zmagać z takimi problemami!

 

Zobacz: Agata Młynarska po 3 latach od ślubu ma pomysł na to, co zrobić ze swoją ślubną sukienką. Jaki? Zobacz! 

Więcej na temat Agata Młynarska