Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Koronawirus
EastNews
Newsy

Chora na białaczkę 9-letnia Hania wyleczona z koronawirusa! "Wygrywamy bitwę"

9-letnia Hania która zmaga się z białaczką została wyleczona z koronawirusa! Co więcej bardzo dobrze reaguje na leczenie onkologiczne!

Wspaniałe informacje dotarły z kliniki hematologii dziecięcej Przylądek Nadziei we Wrocławiu. 9-letnia Hania w ostatnich tygodniach walczyła nie tylko z białaczką, ale także z koronawirusem. Na szczęście dziewczynce udało się pokonać COVID-19, co więcej bardzo dobrze reaguje także na leczenie onkologiczne.

Radosną nowiną podzielił się za pośrednictwem mediów społecznościowych dr Krzysztof Kawłak.

Zobacz także: Kiedy planować wakacje w tym roku? Kiedy będzie można podróżować? Są opinie ekspertów

Mycie rąk to nie wszystko. Jak skutecznie chronić się przed koronawirusem?

9-letnia Hania chora na białaczkę pokonała koronawirusa!

Hania jest pacjentką kliniki hematologii dziecięcej Przylądek Nadziei we Wrocławiu. Niedawno przeszła przeszczep szpiku kostnego i niestety wykryto u niej także koronawirusa. Na szczęście dziewczynce udało się pokonać groźnego wirusa, o czym poinformował na Facebooku dr Krzysztof Kawłak. 

Nasza słodka mała pacjentka odnowiona po przeszczepie i na dodatek już po dwóch ujemnych badaniach w kierunku SARS-CoV2! Zgodnie z zaleceniem Specjalistów Chorób Zakaźnych wchodzę jeszcze do niej w pełnym rynsztunku prosto z NASA. Może niebawem będziemy mogli zluzować trochę reżim sanitarny, ale Strzeżonego......ach zapomniałem dodać, że uzyskałem zgodę Mamy dziewczynki na prezentację uśmiechu córki na fb....Mojego uśmiechu nie sposób zidentyfikować....ale jest równie szeroki....Dzięki zaangażowaniu całego Zespołu wygrywamy bitwę z koronawirusem....Wojnę też wygramy, ale musimy być cierpliwi..... - brzmi wpis dr Krzysztofa Kawałka. 

Te dobre informacje przekazała także rzeczniczka Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego, Monika Kowalska, o czym poinformował portal tokfm.pl.

Mała Hania już dwukrotnie miała ujemny wynik testu na koronawirusa. Bardzo dobrze też reaguje na leczenie onkologiczne, przyjął się przeszczep szpiku, który był u niej wykonany – cytuje słowa Moniki Kowalskiej portal tokfm.pl. 

Czekamy na więcej tak pozytywnych informacji i oczywiście mocno trzymamy kciuki za Hanię, aby jak najszybciej udało jej się także pokonać białaczkę! 

W Polsce na ten moment (14 kwietnia, godz. 16:00) liczba osób zakażonych koronawirusem wynosi 7049, w tym 251 osób zmarło. 

koronawirus
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Przyczyny śmierci byłego partnera Jerzego Błaszczaka
Newsy
Były partner Martyny Wojciechowskiej zmarł na raka. Przed dziennikarką trudny czas
Martyna wspierała go w trakcie choroby.

Jak podaje "Na żywo", były partner Martyny Wojciechowskiej - Jerzy Błaszczyk, zmarł na raka. Płetwonurek od kilku miesięcy walczył z nowotworem. Gwiazda TVN wspierała go od początku choroby. Niestety, Jerzy Błaszczyk odszedł w wieku 46 lat.   Martyna kilka lat temu również chorowała na nowotwór. Na szczęście udało jej się go pokonać. Szybko jednak zaangażowała się w pomoc innym chorym. Włączyła się m.in. w zbieranie funduszy dla Kliniki Przylądek Dobrej Nadziei we Wrocławiu. Choć z Jerzym nie była już od kilku lat, wspierała go. Nic dziwnego, że teraz bardzo mocno przeżywa śmierć Błaszczyka. Musiała także powiedzieć córce Marysi, że jej tata nie żyje. Martyna Wojciechowska musi być jednak silna, ponieważ sama walczy z tajemniczą chorobą. Na szczęście dziennikarka zaczyna dochodzić do siebie.  Martynie życzymy dużo sił i zdrowia!   Zobacz także: Wojciechowska o kosztownym leczeniu Kory: "Może liczyć na wsparcie swoich fanów, być może także finansowe"   Jerzy Błaszczyk zmarł w wieku 46 lat. Martyna Wojciechowska jest załamana śmiercią byłego partnera. Martyna Wojciechowska z córką Marysi.

DzieńSzpilek
Moliera2
Fleszstyle
Dzień Szpilek 2020 już niebawem! Wyjątkowa akcja Moliera 2, w której udział może wziąć każda z was!

Ogólnopolski #DzienSzpilek to zainicjowane rok temu przez Moliera 2 akcja społeczna, która jednoczy wszystkie kobiety i nie tylko! Szpilki na przestrzeni lat urosły do rangi symbolu. Większość kobiet je kocha i uważa za nieodzowny element swojej garderoby. Teraz wspólnie możemy wykorzystać je w szczytnym celu – pomagając dzieciom z fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. II Ogólnopolski #DzienSzpilek: Ty też możesz wziąć udział! Akcja społeczna #DzienSzpilek skierowana jest do osób z całego kraju! Zasady są bardzo proste: za każde zdjęcie w szpilkach opublikowane na Instagramie lub Facebooku 25.09.2020 r., posiadające hashtag #DzienSzpilek oraz spełniające kryteria regulaminu, Moliera 2 przekaże 2 zł na rzez fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Pomaganie nigdy nie było tak proste! Kogo wspieramy? W 2020 roku wspieramy fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową – jest to organizacja działająca od 30 lat na rzecz małych pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Przylądek Nadziei. Każdego roku pomaga 2 000 dzieci z całej Polski, które leczą się we wrocławskim szpitalu. Poprzez akcję #DzienSzpilek chcemy pokazać, że każdy może pomagać w bardzo prosty sposób. Moliera 2 specjalizuje się w sprzedaży szpilek, dlatego właśnie je chcemy wykorzystać w słusznej i cennej sprawie. Użyjemy siły mediów społecznościowych, aby zaszczepić w ludziach chęć niesienia pomocy. Pamiętajmy o tym, że pomaganie uskrzydla – mówi Przemek Dankowski, PR Coordinator. Sukces pierwszej edycji #DzienSzpilek. 25.09.2019 roku odbyła się pierwsza edycja #DzienSzpilek. W inicjatywie wzięły udział polskie gwiazdy oraz tysiące Polek, a posty publikowane w słusznej sprawie zalały Internet. W inicjatywie udział wzięły m. in. Beata...

Prof. Simon o skutecznej metodzie walki z koronawirusem. To mieszanka 33 leków
East News
Newsy
Lekarze z Wrocławia mają skuteczną metodę walki z koronawirusem. To mieszanka 33 leków
Ordynator oddziału chorób zakaźnych w szpitalu we Wrocławiu prof. Krzysztof Simon poinformował, że eksperymentalna terapia stosowana przez jego placówkę przy leczeniu osób z koronawirusem, jest skuteczna. Jest to mieszanka 33 leków, m. in. na HIV oraz malarię. 

Ordynator oddziału chorób zakaźnych w szpitalu we Wrocławiu prof. Krzysztof Simon poinformował podczas dzisiejszej konferencji prasowej, że eksperymentalna terapia stosowana, przez jego placówkę przy leczeniu osób z koronawirusem, jest skuteczna. Jest to mieszanka 33 leków, m. in. na HIV oraz malarię.  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce, 23.03: kolejne przypadki zachorowań! Lekarze z Wrocławia o skutecznej terapii przeciwko koronawirusowi  W poniedziałek prof. Krzysztof Simon, ordynator oddziału chorób zakaźnych w szpitalu przy ul. Koszarowej opowiedział o nowatorskiej metodzie walki z koronawirusem, którą stosuje jego załoga.  Terapia, której używamy, to 33 leki mieszane w różnych sytuacjach. Na dzisiaj mogę powiedzieć, że działa: nikt z pacjentów, którzy je dostają, nie umarł ani nie wykazuje pogorszenia. (...)To droga terapia, nie wiem czy jest idealna, ale jest jakaś. Nawet gorsza decyzja jest lepsza niż nie podawanie niczego i czekanie "jak to będzie" - powiedział, co cytuje "Gazeta Wyborcza"  Poinformował również, że poprawił się stan 74-letniej pacjentki z koronawirusem. To dzięki lekom na HIV i malarię.  Dodał również, że szpitale korzystają z różnych kombinacji lekowych: Opieramy się na doświadczeniach chińskich, zdania są podzielone - od entuzjazmu do zupełnej negacji. Nie są to leki ściśle powstrzymujące wirusa, ale wbijające się w metabolizm wirusa w pewnym fragmentach. Czy szykuje się przełom w zwalczaniu koronawirusa? Na takie deklaracje jeszcze jest za wcześnie.  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Dramatyczny wpis ratowników medycznych z Warszawy! "Przyjęli zgłoszenie, z którego nie wynikało..." Ordynator oddziału...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner