Party.pl

fiszka orange Advertisement

Marta Żmuda Trzebiatowska ma nowego chłopaka
ONS

Marta Żmuda Trzebiatowska znowu zakochana!

Marta Żmuda Trzebiatowska ma nowego chłopaka
ONS

Od rozstania Marty Żmudy Trzebiatowskiej z Adamem Królem minęły już dwa lata. Aktorka była związana z tancerzem przez prawie 9 lat. Kilka tygodni po rozstaniu Marta Żmuda- Trzebiatowska przyznała, że wreszcie ma czas, żeby skupić się na sobie. Zobacz: Żmuda o rozstaniu z narzeczonym: Nadszedł czas by zadbać o siebie

Okazuje się jednak, że gwiazda już nie jest singielką. Według doniesień mediów, piękna Marta Żmuda-Trzebiatowska spotyka się z młodszym o 5 lat aktorem Kamilem Kulą. Kamil Kula ma na swoim koncie rolę w serialu "Na dobre i na złe". Wcielał się w nim w rolę salowego Szczepana Lipskiego.  "Fakt" informuje, że para wybrała na wspólne wakacje.

- Pod koniec maja polecieli razem na grecką wyspę Kos. Już na lotnisku, myśląc, że nikt nie zwróci na nich uwagi, obdarzali się czułościami. Widać było, że łączy ich dużo więcej niż tylko przyjaźń- podaje źródło tabloidu.


Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula poznali się w Teatrze Kwadrat. Razem występują w spektaklu "Przez park na bosaka".

Musimy przyznać, że piękna z nich para. 

Zobacz na Polki.pl: Żmuda wspomina rozstanie z narzeczonym


 

 

Przeładuj

Roksana Węgiel robi sobie przerwę w karierze? Gwiazda jasno stawia sprawę!

zobacz 00:25