Choinka Eweliny Lisowskiej
ONS

Lisowska pochwaliła się choinką. Zdecydowała się na ozdoby inne niż rok temu

Choinka Eweliny Lisowskiej
ONS

Gwiazdy na swoich profilach społecznościowych takich jak Instagram czy Facebook dzielą się nie tylko sprawami zawodowymi. Swoim wiernym fanom serwują odrobinę prywatności i pokazują różne zdjęcia obrazujące ich codzienność. Czasami artyści i celebryci pokazują zbyt wiele, co nie wychodzi im na dobre. Zobacz: Instagram zablokował Rihannę za nagie zdjęcia. Wróciła w swoim stylu

Teraz przed okresem bożonarodzeniowym w internecie możemy podpatrzeć jak gwiazdy przygotowują się do świąt. Niedawno na swoim blogu Kasia Tusk pochwaliła się choinką, która została ścięta w hodowli świerków, gdzie co roku zaopatruje się w drzewko. Dodała również sentymentalny wpis dotyczący tego wyjątkowego okresu. Inną gwiazdą, której choinkę możemy już zobaczyć jest Ewelina Lisowska. Piosenkarka podobnie jak córka byłego premiera postawiła na świerk i wybrała niebieskie ozodoby.

Internauci zauważyli, że drzewko jest mało kolorowe i trochę odbiega od stylu szalonej artystki, ale mamy wrażenie, że wokalistka wzięła przykład z Beyonce, która również postawiła na skromne przystrojenie gałązek błękitnymi dodatkami. 

Podoba Wam się?

Zobacz: Beyonce pokazała piękną choinkę
 


 

Ubiegłoroczna choinka Eweliny:


Choinka Beyonce:


 

Beyonce pokazała prezenty dla rodziny:

Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04