Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Ewa Chodakowska wygrała z Anną Lewandowską! W czym?

Ciekawi?

Ewa Chodakowska czy Anna Lewandowska? Ta pozytywna rywalizacja wydaje się nie mieć końca. I dobrze! Dzięki temu coraz więcej Polaków interesuje się zdrowym trybem życia i czuje motywację, by zrzucić kilka kilogramów oraz zadbać o swoją dietę. Według najnowszej analizy Instytutu Monitorowania Mediów opublikowanej na łamach portalu newseria.pl, największą inspiracją Polaków jest Ewa Chodakowska. Trenerka pokonała Annę Lewandowską. To właśnie porad Ewy internauci wyszukują częściej. Zobacz też: Czego Kinga Rusin zazdrości Ewie Chodakowskiej? Sama to wyznała trenerce

Zgodnie z raportem, w czasie ostatnich czterech miesięcy w Internecie pojawiło się 13 tysięcy wpisów dotyczących Ewy Chodakowskiej oraz 4 tysiące na temat Anny Lewandowskiej. Większość z nich to wpisy o charakterze pozytywnym. Co daje Chodakowskiej miażdżącą przewagę nad swoją konkurentką!

Jeśli już pojawiały się negatywne komentarze, to dotyczyły głównie rywalizacji pomiędzy trenerkami, jednak obie panie od tego się odżegnują, stwierdzając, że każda robi swoje i szanują nawzajem swoją aktywność – powiedziała na łamach newseria.pl Karolina Masalska z Instytutu Monitorowania Mediów.

Ewa Chodakowska triumfuje również w social media. Trenerka ma na Facebooku ponad 1,6 mln fanów, a Anna Lewandowska - ponad pół mln. Jeśli chodzi o Instagram, to obie panie idą w łeb w łeb! Obie panie zgromadziły ponad 370 tys. obserwujących.

A wy którą z pań lubicie bardziej?

Zobacz na Polki.pl: Ewa Chodakowska, czyli jak wyglądać świetnie w sportowej stylizacji

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Wartość rynkowa Ewy Chodakowskiej i Anny Lewandowskiej
ONS
Newsy
Chodakowska czy Lewandowska? Wartość rynkowa jasno wskazuje, która jest królową fitnessu
Obie podpisały nowe kontrakty

Porównywanie Anny Lewandowskiej i Ewy Chodakowskiej to już standard. Do tej pory to ta druga ściągała na swoje treningi największe gwiazdy. Żona piłkarza też jednak ma swoje grono celebrytek, które są jej wierne. Zobacz:  Do tej pory to z Chodakowską ćwiczyły największe gwiazdy. Teraz Lewandowska zyskała nową fankę Panie idą niemalże łeb w łeb i nieoficjalnie prześcigają się w nowych kontraktach. Lewandowska właśnie podpisała kolejną umowę z marką Gillette, którą niegdyś promował jej mąż. Chodakowska z kolei została twarzą konkurencyjnej marki Bic, z którą kontrakt zawarła już kilka miesięcy tematu. Poza tym obie reklamują ubrania sportowe, zachęcają do opracowanych przez siebie ćwiczeń i walczą o sympatię Polaków. Zarówno Lewandowska jak i Chodakowska bez wątpienia mają dużo pracy i kilka ciekawych kontraktów na koncie. Jednak to wartość reklamowa Ewy jest wyższa, i to aż o ponad 100 tysięcy złotych, ponieważ wynosi aż 318 tysięcy, a Lewandowskiej "tylko" 200 tysięcy. Którą wolicie? Zobacz:  Anna Lewandowska nie radzi sobie z krytyką?     Lewandowska promuje swoją książkę:

Ewa Chodakowska popularniejsza niż Anna Lewandowska
ONS
Newsy
Są wyniki popularności Anny Lewandowskiej i Ewy Chodakowskiej w mediach. Królowa może być tylko jedna
Która trenerka budzi więcej emocji?

Media nieustannie rozpisują się o konflikcie dwóch najpopularniejszych trenerek w Polsce - Ewy Chodakowskiej i Anny Lewandowskiej . Gwiazdy utrzymują pozytywną relację, a najlepszym tego dowodem są ostatnie słowa żony Roberta. Zobacz: "Takich Chodakowskich powinno być więcej" Cały czas trwają spekulacje na temat tego, która z pań cieszy się większym uznaniem nie tylko mediów, ale też fanów. Każda z nich bardzo aktywnie prowadzi stronę na Facebooku i profil na Instagramie, zamieszczając ciekawe porady i przepisy na zdrowe dania. Jednak fakty mówią same za siebie,a według Instytutu Monitorowania Mediów to Chodakowska cieszy się największą popularnością. Jak twierdzi Barbara Koziar w rozmowie z Lifestyle Newseria na temat trenerki pojawiło się dużo więcej internetowych publikacji: Inspirują nas głównie Ania Lewandowska i Ewa Chodakowska, z dużą przewagą tej drugiej. 68 proc. Więcej publikacji było jednak o Ewie Chodakowskiej. Na jej temat w internecie znalazło się o 113 proc. więcej publikacji niż o Annie Lewandowskiej. Ona jest głównym źródłem motywacji, co ciekawe – także dla mężczyzn, którzy także publikują, angażują się i ćwiczą z kobietami. O której wolicie czytać? Zobacz:  Z Chodakowską chudną gwiazdy i milionerzy. Ewa pokazała zdjęcia z siostrą Staraka     Lewandowska tak wygląda poza czerwonym dywanem:

Ewa Chodakowska, Anna Lewandowska
Facebook
Newsy
Ewa Chodakowska kontra Anna Lewandowska - która jest bardziej podoba do swojej mamy? SONDA
Ewa Chodakowska kontra Anna Lewandowska - która jest bardziej podoba do swojej mamy? SONDA

Ewa Chodakowska kontra Anna Lewandowska! Która trenerka jest bardziej podoba do swojej mamy? Tym razem po lupę nie bierzemy popularności czy programów treningowych. Obie panie są bardzo aktywne w social media, dzieląc się ze swoimi fankami poradami na temat ćwiczeń i zdrowego odżywania. Od czasu do czasu jednak pomiędzy fotkami zdrowych dań i seksownych brzuszków, wkradają się także migawki z życia prywatnego trenerek. Na profilach obu pojawiło się niedawno selfie z mamą! Zobaczcie jak wyglądają mamy Ewy Chodakowskiej i Anny Lewandowskiej! Widać podobieństwo? Ewa Chodakowska w social media chwali się głównie zdjęciami ze swoim mężem, z którym łączy ją nie tylko wielka miłość, ale także relacja zawodowa. Niedawno pochwaliła się także selfie z siostrą. Fani byli zachwyceni urodą siostry Ewy! Teraz przyszła pora na mamę. Jak wyznała Ewa w komentarzu pod postem, mama urodziła ją w wieku 40 lat. Duża różnica wieku nie przeszkadza jednak trenerce w utrzymywaniu świetnej relacji z mamą! Panie wybrały się razem do jednego z warszawskich kin. Anna Lewandowska zwykle pokazuje w Internecie zdjęcia ze swoim mężem Robertem. Od czasu do czasu zdarza jej się także nieco uchylić rąbka tajemnicy życia prywatnego. Trenerka pokazała swoją mamę z okazji jej urodzin. Ania i Robert w połowie listopada odwiedzili mamę Ani, by spędzić z nią czas i celebrować jej święto. Na koniec wrzucili do Internetu pożegnalne selfie z lotniska. Która z trenerek jest bardziej podoba do swojej mamy? Głosujcie w sondzie!   Zobacz też: Anna i Robert Lewandowscy pojawili się na gali Audi Generation! Ależ oni są sexy!   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js,...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner