Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska nie próżnuje i cały czas motywuje Polki do ruszania się. Wróciła z wakacji i... stworzyła nowy trening!

Zobacz: Jak Ewa Chodakowska spędzi wakacje? My już wiemy!

Codziennie można liczyć na post lub zdjęcie na jej profilu na Facebooku dotyczący ćwiczeń i zdrowego żywienia. Właśnie podzieliła się dobrymi wiadomościami - jest już dostępna nowa płyta z ćwiczeniami Ewy!

Tym razem w programie „Metamorfoza w 21 dni” razem z Ewą Chodakowską ćwiczyć będziemy z piłką lub... bez - trenerka przygotowała bowiem dwie opcje.

„Max spalanie, modelowanie, koordynacja, zdrowy kręgosłup, płaski brzuch, smukłe uda, krągłe pośladki” - tymi hasłami Chodakowska zachęca robienia ćwiczeń z nowej płyty.

Efekty? To jest program, który koncentruje się na maksymalnym spalaniu tkanki tłuszczowej i redukcji cellulitu. Po 21 dniach uzyska się pięknie wyrzeźbioną sylwetkę!

 

Ewa Chodakowska nowa płyta „Metamorfoza w 21 dni”


Nowy program treningowy Ewy Chodakowskiej, który obiecuje tak wiele oraz piłkę do ćwiczeń można kupić w przedsprzedaży na stronie Ewy - Bebio.pl. I na razie tylko tam.
 
Skusicie się?
 

Pora sie zbierać ❤️❤️❤️Do zobaczenia jutro na treningu 󾭞Dwa dni wakacji, a ja sie czuje, jakbym odpoczywała miesiąc 󾌴󾌴Pamietaj o regeneracji ‼️Cmoooooox 󾠣󾠣󾠣

Posted by Ewa Chodakowska on 5 lipca 2015
 

Ja w te wakacje uczę sie lenistwa... Dla mnie to zadanie jest mega wyzwaniem 󾍔󾍔 serio 󾰬󾰬 ech .. "Trzeba sie niezle namę...

Posted by Ewa Chodakowska on 4 lipca 2015
 

Moj najnowszy program treningowy METAMORFOZA w 21 dni - juz w przedsprzedaży 󾭞󾭞󾭞󾭚ZABÓJCA TKANKI TŁUSZCZOWEJ 󾭚POGROMCA...

Posted by Ewa Chodakowska on 6 lipca 2015