ONS

Fanka zarzuciła Chodakowskiej powiększenie ust. Chodakowska jej odpowiedziała

ONS

Ewa Chodakowska dla wielu kobiet stanowi ideał urody. Jej sylwetka to efekt regularnych ćwiczeń fizycznych oraz zdrowej diety. Ewa przyznała się jednak, że powiększyła piersi. Ostatnio odniosła się do tego, mówiąc, że to był pierwszy i ostatni raz, kiedy skorzystała z możliwości medycyny estetycznej. Więcej interwencji chirurga w swoje ciało nie planuje. Pisaliśmy o tym tutaj: Chodakowska ostro o operacjach plastycznych: Nie pójdę więcej pod nóż

Nie brakuje jednak niedowiarków, którzy zarzucają słynnej trenerce także inne zabiegi upiększające. Pod zdjęciem zamieszczonym przez Ewę na jej profilu na Facebooku pojawił się zarzut jednej z fanek odnośnie ust trenerki. Fanka napisała, że usta Chodakowskiej owszem są piękne, ponieważ zostały "zrobione". Ewę ten komentarz musiał dotknąć, ponieważ postanowiła się do niego ustosunkować. Co więcej oprócz odpowiedzi na post, Ewa zamieściła również swoje zdjęcie z dzieciństwa, które ma udowadniać, że pełne usta miała od dziecka. Oto, co napisała:


Oleńka, a teraz przeproś ładnie i następnym razem grzecznie zapytaj, zanim ocenisz kogoś przez pryzmat swoich doświadczeń z chirurgią estetyczną.

 

Zobacz na Polki.pl: 5 rzeczy, które powinnaś wiedzieć o powiększaniu ust

  

Więcej na temat Ewa Chodakowska
Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54