Julia Wieniawa i Baron na imprezie
Piotr Podlewski, Jacek Kurnikowski/AKPA

Julia Wieniawa i Aleksander Baron już nie ukrywają swojego związku. Aktorka i muzyk spotykają się ze sobą dopiero od kilku tygodni, ale nie widzą świata poza sobą! Gwiazdy nie tylko chętnie publikują wspólne zdjęcia w sieci, ale i coraz śmielej wypowiadają się na swój temat w mediach. Teraz lider Afromental wypowiedział się o pewnej młodszej piosenkarce...

1/4
Julia Wieniawa, Baron razem na zakupach
Instagram

Julkę Wieniawę i Aleksandra Barona dzieli aż 15 lat! Parze nie przeszkadza jednak duża różnica wieku. Poznali się kilkanaście miesięcy temu, aktorka wystąpiła w teledysku Afromental. Jednak między nimi zaiskrzyło tuż po rozstaniu Wieniawy z Antkiem Królikowskim. Teraz są nierozłączni!

Zobacz także: Julia Wieniawa i Baron przyłapani na luksusowych zakupach. Szczęśliwa para nieźle się obkupiła! 

2/4
Kim jest Baron, chłopak Julii Wieniawy?
EastNews

W rozmowie z Wideoportalem Baron ocenił Roksanę Węgiel. W ubiegłym roku nastolatka wygrała Eurowizję Junior. A co warto przypomnieć, Roksana zaczynała w "The Voice Kids", gdzie na czerwonych fotelach zasiada przecież Baron! 

- Roksi jest świetną wokalistką. W młodym ciele dojrzały głos kobiecy. Przefajna osoba. Śledzę z wypiekami na twarzy jej poczynania, nowe single. Wiem, że nie odpuści - powiedział. 

3/4
Roksana Węgiel nowy klip
Instagram

Według Barona 14-latka, która wystąpi gościnnie podczas Eurowizji dla dorosłych, ma szansę "góry zdobyć".

Powinna nas reprezentować, jest świetna - wyznał Aleksander w rozmowie z Wideoportalem. 

4/4
Julia Wieniawa i Baron byli w Vitkacu

Julka powinna być zazdrosna? Gwiazda przecież też próbuje swoich sił na scenie muzycznej! Czy Baron będzie tak samo chwalił Julkę, jak chwali Roxie? 

 

 

Więcej na temat Alek Baron Julia Wieniawa