Korwin wyśmiewa książkę Charlize Mystery
ONS

Korwin wyśmiewa książkę Charlize Mystery: Brak nawet resztek komórek mózgu

Korwin wyśmiewa książkę Charlize Mystery
ONS

Charlize Mystery należy do grona najbardziej znanych polskich blogerek, choć nie idzie za tym często dobra sława - jej poczynania są często obiektem żartów i raczej nie może liczyć na przychylność branży. Niezbyt entuzjastyczne reakcje wywołała również informacja, że blogerka wydaje swoją pierwszą książkę. Przypomnijmy: Charlize Mystery wydaje... książkę. Branża już się z niej śmieje

Książka Charlize zatytułowana "(Nie) mam się w co ubrać" zadebiutowała już na półkach sklepowych, a czytelnicy wzięli pod lupę debiutanckie dzieło blogerki. Niestety dla niej, już na wstępie wyłapali dość fantazyjnie skonstruowane zdanie, z którego niewiele wynika.
 

Łącznie pasji i pracy w oczach tych, według których prawdziwa praca nie przynosi radości, stawia mnie lecz trud i zmęczenie, w pozycji lenia - czytamy we wstępie książki Charlize.


Fragment zainteresował mocno Tobiasza Kujawę, który prowadzi bloga "Freestyle Voguing" i ostatnimi czasy specjalizuje się w wytykaniu wpadek i niekompetencji kolegom i koleżankom z branży. Jego zdaniem to doskonały przykład na to, że każdy, kto myśli o wydaniu swojej publikacji, powinien przemyśleć taką decyzję bardzo mocno.
 

O co chodzi Charlize w drugim zdaniu wstępu do książki "(Nie) Mam się w co Ubrać!", jej własnego i bardzo brawurowego autorstwa? Jest to dla mnie wielka (dawno nie widziana, choć wcale nie zapomniana) #Mystery. Czas spojrzeć prawdzie w oczy - każdy powinien się pięć razy zastanowić przed przeniesieniem swoich myśli na papier. Niezależnie od tego, czy są to refleksje na temat mody, urody albo innych rozkoszności. Kogo i czego nauczyło blogowanie? Tego nie wiem. Ale wiem, że warto pamiętać, czego uczyła pani nauczycielka na lekcjach polskiego. Chyba, że ktoś leżał na ławce w Pozycji Lenia? - pyta ironicznie Kujawa.


Obojętna nie pozostała również Karolina Korwin Piotrowska, która w dość ostrych słowach skomentowała pisarskie zapędy blogerki.
 

Szok i niedowierzanie, czy ktoś rozumie, o co jej, biednej szafiarce chodzi? Ja czegoś tak jednoznacznie idiotycznego, czegoś, co nie pozostawia żadnych złudzeń w kwestii braku nawet resztek komórek mózgu w życiu nie widziałam. Myślałam, że widziałam wszystko, a jednak można mnie zaskoczyć - napisała na swoim Facebooku Korwin.


Kupicie książkę Charlize Mystery?

Zobacz: Blogerka wkopała Charlize Mystery i Jessikę. Pokazała ich bardzo stare zdjęcie

Karolina Korwin Piotrowska o książce Charlize Mystery

Karolina Korwin Piotrowska na planie czołówki do Magla Towarzyskiego:

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36