Afera z seks-taśmą Cezarego Pazury
ONS

Pazura o seks-taśmie: Moja żona wiedziała o tym od początku

Afera z seks-taśmą Cezarego Pazury
ONS

Jakiś czas temu w polskim show-biznesie rozpętała się prawdziwa aferą związana z Cezarym Pazurą i sprawą szantażysty, który wyłudzał od aktora duże sumy pieniędzy. Podobno walka toczyła się o seks-taśmę z udziałem Pazury, co jest sytuacją bezprecedensową, bowiem w przeciwieństwie do branży amerykańskiej, Polska nie doczekała się jeszcze tego typu nagrania z celebrytą w roli głównej. Przypomnijmy: Edyta Pazura skomentowała aferę z seks-taśmą

Sam aktor udzielił niedawno wywiadu jednemu z tygodników, ale ostatecznie podczas procesu autoryzacji wycofał się i ten nie trafił do druku. W tym samym czasie tabloidy zaczęły publikować szczegóły nagrania. Mielibyśmy na nim zobaczyć Pazurę w towarzystwie nieznanej kobiety i drugiego mężczyzny uprawiających seks. Gwiazdor nie komentował tych doniesień aż do teraz. W najnowszym wywiadzie zdecydowanie zaprzecza istnieniu seks-taśmy i zarzeka się, żę temat ten to efekt fantazji prasy brukowej, który nie ma związku z rzeczywistością.

 

Seks-taśma? Nie ma czegoś takiego! To była afera sprokurowana przez tabloidy. Nie ma czegoś takiego. Tyle mogę powiedzieć: nie ma czegoś takiego, jak ten temat, który został upubliczniony przez media. Jest szantaż. Są groźby karalne. To są rzeczy, których się nie da opowiedzieć, ale stres polega na tym, że ja mam 51 lat. Ja się nie spodziewałem, że w życiu może mnie spotkać coś, czego nie przewidzę - wyznał podczas wywiadu w "20m Łukasza".

 

Bulwarówki głośno zastanawiały się, jak cały skandal wpłynie na relacje Pazury z jego żoną, Edytą. Ta jednak od początku stała murem za mężem, a aktor twierdzi, że sytuacja ta wpłynęła wręcz pozytywnie na ich związek.

 

Doskonale wpłynęło to na moje relacje w małżeństwie dlatego, że myśmy się bardzo zjednoczyli w tym momencie. Moja żona wiedziała dokładnie od początku jak to wygląda więc widzi co się dzieje dookoła i absolutnie mi pomogła w tym wszystkim. Mówiła: Przestań, czym ty się przejmujesz, człowieku? Mamy dwoje dzieci, mamy rodzinę i nikt nam tego nie może zepsuć! - zapowiedział kategorycznie.

 

Myślicie, że seks-taśma Cezarego Pazury rzeczywiście istnieje czy to tylko jedna z tabloidowych legend?

Zobacz: Pazura zdradził dlaczego stracił rolę w Hollywood

Edyta Pazura modowa masakra

 

Więcej na temat Cezary Pazura 20m2 Łukasza
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08