Zbigniew Boniek, Robert Lewandowski, Cezary Kucharski
Ons.pl

Menedżer Roberta Lewandowskiego pozywa Zbigniewa Bońka! O co poszło?

Zbigniew Boniek, Robert Lewandowski, Cezary Kucharski
Ons.pl

Cezary Kucharski, menedżer Roberta Lewandowskiego, pozwał Zbigniewa Bońka prezesa PZPN! Powód? Boniek opublikował jakiś czas temu tweeta, w którym - zdaniem Kucharskiego - godzi w dobre imię menedżera. Prezes PZPN zasugerował, że "ludzie CK" byli zamieszani w pobicie Bartosza Kapustki (innego zawodnika, którego wtedy Kucharski reprezentował) w jednej z krakowskich dyskotek.

Co napisał Zbigniew Boniek?

"Mówią, że Kapustka dostał w głowę od ludzi CK bo nie chce z nim przedłużyć umowy, w marcu zobaczymy!" - napisał na Twitterze prezes PZPN 5 grudnia 2015 roku.

Bartosz Kapustka nie przedłużył umowy z firmą Cezarego Kucharskiego, a ten za niefortunny wpis postanowił pozwać Bońka. Prezes PZPN wpis usunął i tłumaczył się, że w użyciu liter "CK" chodziło mu o... Calvina Kleina i kontrakt reklamowy. Jednak Kucharski i tak sprawę skierował do sądu.

Jak poinformował portal futbolfejs.pl, menedżer domaga się od Bońka publicznych przeprosin i wpłaty 5 tys. złotych na cel społeczny w postaci szkolenia sportowego dzieci i młodzieży realizowany przez Polską Fundację Piłki Nożnej.

A tymczasem za tydzień Euro 2016 we Francji i Cezary Kucharski nie raz spotka się ze Zbigniewem Bońkiem twarzą w twarz. Ciekawe co o tym wszystkim sądzi Robert Lewandowski?

 

Zobacz także: Zbigniew Boniek zakpił z płaszcza Grzegorza Krychowiaka. Odpowiedział mu piłkarz i... Monika Olejnik

 

Cezary Kucharski ma swoją firmę menadzerską w której obsługuje sportowców. W teamie gwiazd ma też Roberta i Annę Lewandowskich.

Cezary Kucharski menedżer Lewandowskiego
Ons.pl

 

Zbigniew Boniek to jeden z najbardziej szanowanych polskich piłkarzy, obecny prezes PZPN. Jest znany z kąśliwego poczucia humoru. Teraz jednak za swój żart będzie miał sprawę w sądzie. Jak to wpłynie na jego relacje z Robertem Lewandowskim?

Zbigniew Boniek i Robert Lewandowski po meczu Polska-Irlandia
Rafał Oleksiewicz/REPORTER/EastNews

Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27