Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Anna Karwan z mikrofonem
Newsy

Mąż Kwaśniewskiej, Cerekwicka, Karpiel-Bułecka, gwiazdy "Voice of Poland" na kolędowaniu w Krakowie

Mąż Kwaśniewskiej, Cerekwicka, Karpiel-Bułecka, gwiazdy "Voice of Poland" na kolędowaniu w Krakowie
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Mateusz Grędziński
Newsy
Znany artysta cieszy się z wygranej Grędzińskiego w Voice of Poland. Przypomniał swój utwór z Mateuszem. WIDEO
Która z gwiazd cieszy się z wygranej Mateusza?

Mateusz Grędziński wygrał siódmą edycję "The Voice of Poland". Mateusz był w drużynie Andrzeja Piasecznego, ale nie pierwszy raz startował w tym programie. Pochodzący z Ukrainy wokalista już raz w 2014 roku próbował szczęścia i w czwartej edycji Voica dotarł do pierwszych odcinków na żywo. Wtedy się nie udało, ale Mateusz poznał wtedy Libera, który teraz jako jeden z pierwszy pogratulował mu wygranej i przypomniał wspólne nagranie ze zwycięzcą. Co napisał? "Czarne chmury" nad głową Mateusza Grędzińskiego w finałowym odcinku 7. edycji Voice of Poland TVP​ - nie zawisły! Kolega Generała wrócił do programu, zdobył serca widzów przed telewizorami i został zwycięzcą. ✌ 🎤 Mateuszowi gratulujemy, a Wam przypominamy występ sprzed 2 lat... w rolach głównych Liber i dzisiejszy laureat - czytamy na facebookowym profilu Libera. Pamiętacie to wykonanie? "Czarne chmury" Mateusz Grędziński i Liber z 2014 roku.   Potem Liber i Grędziński też wspólny teledysk do tego utworu, w którym wystąpiła Basia Kurdej-Szatan, Artur Chamski czy Julia Wróblewska   Wczoraj na finale "The Voice of Poland 7" Mateusz Grędziński zachwycił wszystkim utworek, który napisał dla niego jego trener Andrzej Piaseczny. Posłuchajcie. Zobacz także: Kto wygrał siódmą edycję "The Voice of Poland"? To zaskoczenie!   Liber i Mateusz Grędziński na planie teledysku do "Czarne chmury" w 2014 roku.

Natalia Kukulska napisała piosenkę dla Anny Karwan
Instagram
Newsy
Natalia Kukulska napisała hit dla finalistki "The Voice of Poland"! Posłuchajcie jak śpiewa go Anna Karwan! WIDEO
Natalia Kukulska napisała hit dla finalistki "The Voice of Poland"! Posłuchajcie jak śpiewa go Anna Karwan! WIDEO

Natalia Kukulska i Anna Karwan już pracują nad pierwszym singlem finalistki "The Voice of Poland"! Niestety, podopieczna ciężarnej piosenkarki, pomimo tego, że była faworytką ostatniej edycji show, odpadła jako trzecia i nie mogła zaprezentować na scenie własnej kompozycji. Teraz Natalia Kukulska postanowiła pokazać swoim fanom na Facebooku, jaki utwór na finał szykowała zachwycająca Anna Karwan. Na profilu gwiazdy pojawiło się nagranie z prób The Voice of Poland, możemy usłyszeć na nim jak uczestniczka śpiewa utwór "W prezencie". Dziękuję Wam za olbrzymią falę wsparcia i piękne słowa pod kątem mojej podopiecznej finalistki w The Voice of Poland. Nie ma tego złego... P racujemy z Anią Ania Karwan nad wersją studyjną singla, którego dla niej przygotowałam a niestety nie mogła zaśpiewać w finale. Poniżej telefoniczny zapis próby... Ania w wałkach na głowie, lekki chaos wokół a i tak wypływają piękne emocje i dźwięki... Specjalnie dla tych, którzy nie mogą się doczekać. "W prezencie" Śpiew: Anna Anna Magdalena Karwan Muzyka: Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka Słowa: Natalia Kukulska - zdradziła artystka. Posłuchajcie, jaką piosenkę na finał przygotowała Anna Karwan! Szykuje się hit? Naszym zdaniem TAK!   Zobacz także: TYLKO U NAS: Kto wygrał The Voice of Poland? Zwycięzca zdradził, z kim nagra płytę!   Natalia Kukulska pokazała fragment z prób, podczas których zaśpiewała Anna Karwan.   Zapowiada się hit?

Beata Spychalska śpiewa
TV-Show
Polska Adele w "The Voice of Poland"! Beata Spychalska zachwyciła jurorów
Polska Adele w "The Voice of Poland"! Beata Spychalska zachwyciła jurorów

Beata Spychalska zachwyciła jurorów w "The Voice of Poland"! Wokalistka już została okrzyknięta polską Adele ze względu na bardzo podobną barwę głosu i charyzmę. Co ciekawe uczestniczka show nie zajmuje się śpiewem zawodowo. Beata Spychalska to 25-latka, która na co dzień jest managerem w rodzinnej restauracji. W wolnych chwilach swoją największą pasją, czyli muzyką dzieli się z innymi. Często kieruje się sercem, choć czasem rozum podpowiada inaczej. Lubi pomagać innym, sprawia jej to ogromną przyjemność. Zawsze uśmiechnięta i pełna optymizmu. To właśnie muzykę i optymizm postanowiła podarować Trenerom w programie „The Voice of Poland”. Podczas Przesłuchań w Ciemno zaśpiewała piosenkę Adele When we were young. Swoim wykonaniem zachwyciła wszystkich Trenerów, najbardziej jednak Andrzeja Piasecznego, który postanowił zaprosić ją na drinka. Jakie inne triki zastosują pozostali Trenerzy?   Czekacie na nowy odcinek "The Voice of Poland"?   Zobacz:  Niesamowity występ uczestnika "The Voice of Poland"! Chłopak zachwycił trenerów   Beata Spychalska zachwyciła jurorów swoim występem w "The Voice of Poland" Beata Spychalska to jedna z uczestniczek "The Voice of Poland"

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner